Суб’єктам господарюваннея про можливість сплачувати податки і збори через Портал Дія

6 днів ago admin 0


У мобільному застосунку та на порталі Дія можна отримати послуги Електронного кабінету, зокрема, щодо сплати податків.

Щодо використання платниками меню «Стан розрахунків з бюджетом» приватної частини Електронного кабінету, в т. ч. на порталі «Дія», для сплати податків і зборів, то інформаційно-комунікаційними системами ДПС (далі – ІКС ДПС) забезпечується автоматичне заповнення реквізитів платіжних інструкцій в частині інформації щодо платника/отримувача (у т. ч. щодо реквізитів бюджетних рахунків). Подальше виконання платіжних інструкцій забезпечується надавачами платіжних послуг з використанням власних платіжних систем (без участі ІКС ДПС).

Відповідно до п. 3 Положення про Єдиний державний вебпортал електронних послуг, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 04 грудня 2019 року № 1137, власником (держателем) Порталу Дія та виключних майнових прав інтелектуальної власності на його програмне забезпечення є держава в особі Міністерства цифрової трансформації України (далі – Мінцифри).

Тому, питання функціональних можливостей Порталу Дія, в тому числі сплата податків та зборів через Портал Дія, відноситься до компетенції Мінцифри.

ДПС у Закарпатській області