За яким ідентифікатором форми в електронному вигляді подається податкова декларація з плати за землю?

6 місяців ago admin 0


Податківці інформують, за яким ідентифікатором форми в електронному вигляді подається податкова декларація з плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності).

Відповідно до п. 4 розд. ІІ Порядку обміну електронними документами з контролюючими органами, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 06.06.2017 № 557, електронні форми документів у форматі за стандартом на основі специфікації eXtensibleMarkupLanguage (XML) оприлюднюються на офіційному вебпорталі ДПС.

На офіційному вебпорталі ДПС у рубриці Електронна звітність/Платникам податків про електронну звітність/Інформаційно-аналітичне забезпечення/Реєстр форм електронних документів розміщені електронні форми податкової декларація з плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності) затвердженої наказом Мiнiстерствафiнансiв України вiд 16.06.2015 № 560 зі змінами, внесеними наказом Мiнiстерствафiнансiв України вiд 26.09.2023 № 520, за ідентифікаторами форм:

F0602008 – для фізичних осіб;

J0602008 – для юридичних осіб.

ДПС у Закарпатській області