Експертні групи ДПС та Ради бізнес-омбудсмена провели чергове засідання

11 місяців ago admin 0


Представники ДПС та Ради бізнес-омбудсмена під час засідання експертних груп опрацювали черговий пакет звернень від платників податків.

Учасники розглянули скарги, з якими зверталися платники до Ради бізнес-омбудсмена. Зокрема, обговорили питання у сегменті зупинки реєстрації податкових накладних, адміністрування податку на додану вартість, виконання податковою службою судових рішень тощо.

Фахівці ДПС надали вичерпні відповіді на запитання, а також практичні рекомендації щодо окремих кейсів. У податковій також відзначили важливість роботи експертних груп, оскільки аналіз звернень платників дає можливість визначити системні питання, які потребують більшої уваги та доопрацювання з боку Служби.

Нагадуємо, що для оперативної комунікації з бізнесом в органах ДПС діють комунікаційні податкові платформи. Отримати розʼяснення також можна за телефонами «гарячих ліній» та у Контакт-центрі ДПС.

Крім того, на вебпорталі ДПС функціонує розділ «Онлайн-навчання», в якому зібрано корисну для платників інформацію щодо оподаткування. Розділ розміщено за посиланням https://tax.gov.ua/baneryi/onlayn-navchannya.

Пресслужба Державної податкової служби України