У ДПС проведено цикл тренінгів з питань управління людськими ресурсами

1 рік ago admin 0


У Державній податковій службі України проведено цикл тренінгів для посадових осіб органів ДПС на тему: «Компетентнісний підхід в управлінні людськими ресурсами».

Впродовж березня – травня 2023 року міжнародні експерти Програми з підтримки управління державними фінансами в Україні (EU4PFM) для керівників структурних підрозділів центрального апарату та територіальних органів ДПС провели навчання за 4-модульною програмою для 4 груп різних категорій працівників ДПС.  

У ході навчання міжнародні експерти разом з працівниками органів ДПС опрацювали теоретичні та практичні аспекти питань, пов’язаних з управлінням людськими ресурсами на основі компетенцій (концептуальна основа моделі компетенцій, застосування моделі компетенцій до профілю посади, управління ефективністю, оцінювання результатів тощо).  

Крім того, учасники дізналися про концептуальні основи наставництва, його формування та організацію, а також отримали поради та інструменти для реалізації успішних відносин наставництва.

Загалом у тренінгах взяли участь майже 300 державних службовців органів ДПС.

Тренінги проводилися у рамках виконання Стратегії реформування системи управління державними фінансами на 2022-2025 роки та плану заходів з її реалізації, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 29.12.2021 № 1805-р.

Пресслужба Державної податкової служби України