З 1 квітня Укрпошта запускає нову послугу для інтернет-продавців

1 рік ago admin 0


З 1 квітня Укрпошта запускає нову послугу – «Дрібний пакет PRIME», яка розроблена Міжнародною поштовою корпорацією IPC для формату продажів в інтернеті. Про це повідомляє пресслужба Укрпошти.

Вартість послуги буде дешевшою на 8% у порівнянні з послугою «Дрібний пакет рекомендований», якою користується майже 80% відправників з України.

«Дрібний пакет PRIME» передбачає доставку замовлення в поштову скриньку клієнта без підпису; пріоритетний порядок обробки в країні призначення та відслідковування замовлення в усіх країнах мережі PRIME. Необхідно зазначити, що нова послуга не передбачає компенсації в разі втрати відправлення в країні призначення. Для відправки товарів з гарантованою базовою компенсацією в країні призначення клієнти можуть й надалі використовувати категорію «Дрібний пакет рекомендований».

Послуга діятиме в 67 країнах, зокрема в Канаді, Великій Британії, Німеччині, Австралії, Франції (планово з 1 травня) та інших країнах. Першочергово «Дрібний пакет PRIME» орієнтується на постійних клієнтів Укрпошти, які експортують свої товари, продаючи їх в інтернеті.

Послугу можна буде оформити в онлайн-сервісах: системі АРІ, особистому кабінеті та мобільному застосунку. На період тестового режиму, з 1 квітня по 1 травня, її оформлення можливе лише в особистому кабінеті.

Джерело @

Ліга:Закон