У Драгові горів “Урал”, а в Брестові житловий будинок – надзвичайні ситуації в Закарпатті

2 роки ago admin 0

Підрозділами Головного управління ДСНС України у Закарпатській області впродовж чергової доби станом на 7:00 15 листопада для проведення заходів з попередження надзвичайних ситуацій, оперативного реагування на події та ліквідації їх наслідків, гасіння пожеж, проведення інших рятувальних заходів здійснено 9 виїздів. Хибних викликів не зареєстровано, – повідомляють в Головному управлінні ДСНС України у Закарпатській області.

Зокрема, 14 листопада о 10:27 надійшло повідомлення про загорання вантажного автомобіля марки «Урал 4320», 1989 року випуску за адресою: Хустський район, Драгівська тергромада с.Драгово, вул. Макаренка. Вогнем пошкоджено відсік двигуна та кабіна. На гасіння залучалась одна одиниця техніки державного пожежно-рятувального поста с. Драгово.

15 листопада о 00:57 надійшло повідомлення про пожежу в житловому будинку за адресою: Мукачівський район, Чинадіївська тергромада с. Брестів, вул. Спортивна. Вогнем знищено крівлю житлового будинку на площі 200 кв. м, частково пошкоджено перекриття та кухонні меблі. На гасіння залучались три одиниці техніки від 10-ї та 11-ї державних пожежно-рятувальних частин м. Мукачево.