Серед закарпатських силовиків та правоохоронців кращі в футболі рятувальники – результати турніру з міні-футболу (ФОТО)
2 роки ago admin 0
Сьогодні, 27 жовтня 2022 року, працівники Головного управління ДСНС України у Закарпатській області разом з іншими силовиками та правоохоронцями області взяли участь у турнірі з міні-футболу.
Турнір проходив під патронатом фізкультурно-спортивного товариства «Динамо».
Серед 10 команд-учасниць, що прийшли позмагатися між собою, головна боротьба за перемогу розгорнулася між спортсменами Головного управління ДСНС області, Закарпатської митниці, СБУ та судовою охороною.
У фіналі надзвичайники таки зуміли здолати митників і стали володарями переможного кубка. А «бронзу» вибороли представники Управління СБУ.
![](https://scontent.fiev7-3.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/312481850_487260020094903_488836247460832935_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg_s600x600&_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=jyagduux0WYAX8MQ8K4&_nc_ht=scontent.fiev7-3.fna&oh=00_AfAriT78Y-bz8_dJffjX0cKc1pS7_wWnzu9h5cAzwcn8AQ&oe=635EFD7F)