Фабрика спортивного спорядження на Берегівщині виробляє до 160 тисяч пар гірськолижного взуття

2 роки ago admin 0

Під час робочої поїздки на Берегівщину керівництво Закарпатської ОВА відвідало виробничі потужності однієї з найбільших в Європі фабрик з виготовлення спортивного спорядження «Fischer». Про це повідомляє пресслужба Закарпатської ОВА.

Компанія в Берегові виробляє внутрішні частини для гірськолижного взуття, яке вважається одним із найкращих у світі, та є відокремленим підрозділом «Фішер-Мукачево». Загалом ця фабрика виробляє до 160 тисяч пар гірськолижного взуття, а з 2011 року вже виготовила понад 2 млн пар. Підприємство сплачує податки в Берегівську громаду і забезпечує роботою більше 80 осіб.

«Хочу відзначити, що компанія “Фішер-Мукачево”, яка дислокована на Берегівщині, сьогодні платить одну з найбільших заробітних плат – від 16 тисяч гривень залежно від рівня фаховості. Також підприємство створило максимально комфортні та сучасні умови роботи для працівників», – зазначив голова Закарпатської ОВА Віктор Микита.

За його словами, такого рівня вдалося досягти завдяки високому професіоналізму та досвіду директора фабрики Андрія Рябича, топменеджера, який попри важкі умови інвестиційного клімату продовжує розвивати виробництво, та завдяки берегівській команді на чолі з Андрієм Петрушкою. 

«В умовах сьогодення досвід керівників великих підприємств регіону є критично важливим з точки зору розвитку економіки Закарпаття. Саме тому ми закріплюємо зв’язки та акумулюємо досвід, щоб дати імпульс розвитку області за умов інтеграції релокованих підприємств, – підкреслив Віктор Микита. – Закарпатська ОВА – надійний партнер для всіх підприємців та інвесторів краю, зокрема і для “Фішер-Мукачево”, тому наша співпраця буде лише посилюватися».