На Берегівщині відбулись змагання вальників лісу

3 тижні ago admin 0

Помірятись професійними здібностями сьогодні довелось лісівникам ДП «Берегівське ЛГ» у номінації «Кращий лісоруб підприємства».

У Шаланківському лісництві 8 учасників змагались за звання кращого вальника лісу. Зазвичай, змагання проводяться на спеціально відведеній лісосіці.

Основна мета заходу- підвищення майстерності та професіоналізму робітників на заготівлі деревини, вивчення прийомів праці кращих робітників лісозаготівельної справи та пропагування їх виробничого досвіду. Учасники змагалися у категорії звалювання дерев. Точність та швидкість виконання завдань довелось оцінювати кваліфікованим суддям, які звертали увагу й на техніку безпеки!

Найкращим лісорубом ДП «Берегівське ЛГ» став лісівник Надимов Юрій Єгорович, зайнявши перше місце по показнику “Відхилення від напрямку звалювання” та отримав максимальну кількість балів – 400 (дерево чітко впало у вказану точку).

P.S. Професія звалювальника лісу входить у п’ятірку найбільш небезпечних у світі, оскільки небезпека може очікувати на вальника під будь-яким деревом. Особливо небезпечно ліквідовувати наслідки буреломів, вітровалів чи інших природних явищ.

Помірятись професійними здібностями сьогодні довелось лісівникам ДП «Берегівське ЛГ» у номінації «Кращий лісоруб підприємства». У Шаланківському лісництві 8 учасників змагались за звання кращого вальника лісу. Зазвичай, […]