«В новий рік- з новою технікою»: В Рахівському лісодослідному господарстві технічні оновлення

4 місяці ago admin 0

Високий виробничий показник у лісгоспах, це поповнення спецтехніки. Підприємством Рахівське лісодослідне господарство закуплено 14 нових мотоциклів HONDA XR 150L для покращення охорони лісів, реагування на лісопорушення та вчасного виявлення лісових пожеж.

На ці оновлення чекали дуже довго, розповідає директор ДП «Рахівське ЛДГ» Василь Шемота:

«Намагаємось постійно покращувати виробничу базу та створювати належні умови праці для наших лісівників. Завдяки новому спецтранспорту зручніше долати відстані в лісі, адже новий мотоцикл пройде навіть вузькою стежиною та й пального витрачається значно менше ніж автомобілем»,- зазначає директор ДП «Рахівське ЛДГ» Василь Шемота.

Мотоцикли отримали всі лісництва підприємства і закріплені за майстрами лісу:

“Звичайно, нова техніка, це завжди додаткові й немалі витрати, але стара себе вичерпує і потребує постійних замін деталей, ремонтів тощо. Попереду в нас багато нових задумів та планів щодо технічного оновлення, які намагатимемось виконати в новому, 2022-му році»,- зазначає директор Шемота.

Кошторисна вартість придбаної техніки становить 970200 гривень.

Високий виробничий показник у лісгоспах, це поповнення спецтехніки. Підприємством Рахівське лісодослідне господарство закуплено 14 нових мотоциклів HONDA XR 150L для покращення охорони лісів, реагування на лісопорушення […]