Закарпаттю вдалося перевиконати план щодо лісовідведення станом на 2021 рік

6 місяців ago admin 0

У межах президентської програми Володимира Зеленського «Зелена країна» на Закарпатті активно триває процес заліснення. Сьогодні це вже понад 908 тис. висаджених культур.

Задля обговорення актуальних питань щодо виконання Програми в регіонах сьогодні відбулося засідання міжвідомчої робочої групи з розробки шляхів стимулювання юридичних осіб усіх форм власності до реалізації заходів масштабного заліснення в Україні.

Один із найважливіших етапів озеленення – пошук та відведення територій для відновлення існуючих та висаджування нових лісових культур.

Цьогоріч області вдалося перевиконати план щодо лісовідведення. Підприємства Закарпатського ОУЛМГ за 2021 рік провели лісовідведення на площі 2141,5 га, що становить 108% від запланованої кількості.

На засіданні також йшлося про юридичне оформлення та стимулювання виділення земель під заліснення.

Директор департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації Юрій Шпонтак зауважив, що підрозділ проводить роботу з керівництвом ТГ краю, на території яких є потенційно придатні для створення лісів землі.

У межах президентської програми Володимира Зеленського «Зелена країна» на Закарпатті активно триває процес заліснення. Сьогодні це вже понад 908 тис. висаджених культур. Задля обговорення актуальних питань […]