Закарпатський муздрамтеатр підготував третю прем’єру в цьому сезоні

8 місяців ago admin 0

У неділю Закарпатський академічний обласний український музично-драматичний театр імені братів Шерегіїв урочисто відзначив своє 75-річчя.

До свого ювілею «шерегіївці» поставили першу закарпатську оперету «До зустрічі з тобою…», написану корифеями нашої сцени, чиє ім’я носить найбільший театр області. 

Ювілярів у цей день вітали колеги зі Закарпатського академічного театру ляльок «Бавка», Мукачівського драматичного театру, Закарпатського обласного театру драми і комедії з Хуста, Берегівського угорського театру, Закарпатського обласної філармонії та Закарпатського академічного народного хору, Національної спілки письменників України та обласного методично-організаційного центру культури та багато інших. Приїхали і гості з-поза меж області, зокрема, з Львівського обласного музично-драматичного театру імені Ю.Дрогобича.  

Голова Закарпатської обласної ради Володимир Чубірко у своєму вітальному слові пообіцяв вирішити питання про нарахування «академічних» доплат творчим працівникам театру, що досі не реалізовано.

Тим часом Закарпатський муздрамтеатр підготував уже третю прем’єру цього сезону. У середу, 22 грудня, о 12.00 відбудеться благодійний показ  дитячої вистави «Майстри чудес» за п’єсою Марини Смілянець для дітей воїнів АТО. Сучасну новорічну казку про двох веселих мишенят, пса і кота поставив заслужений артист Михайло Фіщенко. Уперше дитяча вистава буде гратися на малій сцені.

А цими вихідними Закарпатський муздрамтеатр запрошує на перегляд своїх останніх прем’єр. У п’ятницю, 17 грудня, о 19.00 «шерегіївці» на малій сцені зіграють чорну комедію Неди Нежданої «Той, що відчиняє двері». У суботу, 18 грудня, о 18.00 покажуть монодраму Олександра Гавроша «Чіріклі». 

У неділю, 19 грудня, о 12.00 актори зіграють казку-феєрію Євгена Шварца «У полоні Снігової королеви», а о 18.00 – першу закарпатську оперету братів Шерегіїв «До зустрічі з тобою…»

  Подiбнi новини

  95-річчя з дня народження Іштвана Мартона вшанують концертом "Пам’яті корифея"

  admin 4 роки ago
  Бог наділив його надзвичайним музичним талантом та почесною місією – стати одним із корифеїв композиторської школи Закарпаття. І він зумів уписати золоті сторінки в історію мистецтва нашого краю. 24... Читати далi

  Визначено переможців обласного етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості "Об’єднаймося ж, брати мої!"

  admin 5 років ago
  25 січня в атріумі будівлі Закарпатської облдержадміністрації та облради запрацювала виставка робіт учасників ІІІ-го (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості. Конкурс, що проводиться Міністерством освіти і науки, Міністерством культури... Читати далi

  Завтра для читачів обласної книгозбірні з романом "По той бік сонця" дебютує Ксенія Фукс

  admin 3 роки ago
  У вівторок, 24 вересня, в Закарпатській обласній універсальній науковій бібліотеці ім.Ф.Потушняка представлять роман Ксенії Фукс “По той бік сонця”. На презентації свого дебютного роману (видавництво “Темпора”) на Київському Арсеналі... Читати далi

  Під назвою "Delirium" в Ужгороді презентують творчість Михайла Ілька

  admin 5 років ago
  В п’ятницю, 12 січня, у мистецькому центрі “ILKO Gallery” в Ужгороді запрацює виставка живопису та фотографії Михайла Ілька.  Експозиція представить серію робіт, виконаних автором у 1995 році, а також роботи,... Читати далi