Зустріч з студентами

7 місяців ago admin 0

У п´ятницю, 05 листопада 2021 року, голова Ужгородської районної ради Юрій Фрінцко, за ініціативою викладача Карпатського університету імені Августина Волошина Тетяна Андрусь, провів робочу зустріч з студентською молоддю міста.
У рамках проведення практичних занять, студенти І-го курсу Карпатського університету імені Августина Волошина, майбутні юристи, економісти та психологи побували у приміщенні Ужгородської районної ради, відвідали службові приміщення районної ради, конференц-зал та зал засідань.
Очільник району ознайомив присутніх з повноваженнями районної ради, як органу місцевого самоврядування, що представляє спільні інтереси територіальних громад сіл, селищ та міст Ужгородського району.
Представив присутнім склад депутатів районної ради VІІІ скликання, розповів про діяльність ради в цілому, організаційне забезпечення роботи депутатського корпусу, про скликання засідань сесій, виконання депутатських повноважень – участі депутатів у засіданнях комісій та сесій, прийнятті рішень.
Студенти також мали змогу ознайомитись з роботою виконавчого апарату районної ради.
Виступаючи перед студентами голова ради зазначив :”Система освіти це майбутнє країни і ваше власне благополуччя”, – додавши, що молодіжна політика повинна визначатися саме студентами та побажав присутнім успіхів у навчанні.