Закарпатські рятувальники підвели підсумки роботи за 9 місяців 2021 року

9 місяців ago admin 0

Вогнеборці Закарпаття 1571 раз виїжджали для гасіння пожеж різного характеру за 9 місяців цього року. Ще 384 виклики виявилися хибними. Ці та інші цифри обговорили на підсумковій нараді, що відбулася сьогодні в Ужгороді під головуванням першого заступника начальника Головного управління ДСНС в області Володимира Ціцея.

Викликає занепокоєння збільшення кількості загиблих на пожежах людей. За 9 місяців цей показник становить 36 осіб, тоді як протягом аналогічного періоду минулого року від вогню загинули 23 людини. Разом із тим, зменшилася кількість травмованих  – із 26 осіб до 16.

Окрім гасіння пожеж, із початку 2021-го надзвичайники ліквідували наслідки 46 дорожньо-транспортних пригод, водолази 24 рази виїжджали для проведення пошукових робіт, піротехніки 103 рази залучалися для знищення вибухонебезпечних предметів, гірські рятувальники 350 разів виходили на пошуки та надання допомоги туристам.

Проаналізувавши статистику, рятувальники окреслили основні завдання на останній квартал цього року, а саме: активізувати роботу та ініціювати перед органами місцевого самоврядування питання щодо створення підрозділів місцевої пожежної охорони, підготувати техніку та спорядження до зимового сезону, провести профілактичну роботу в житловому секторі щодо уникнення пожеж, пов’язаних з використанням обігрівальних приладів та ін.

ГУ ДСНС України у Закарпатській області

DSC_0749.JPGDSC_0751.JPG

DSC_0761.JPGDSC_0758.JPG