Озеленення шкільного парку в рамках Президентської програми «Зелена країна»

9 місяців ago admin 0
Сьогодні за ініціативи державного підприємства «Іршавське лісове господарство» та за участі місцевих громад озеленили шкільний парк на території одного з навчальних закладів в селі Кушниця, що на Іршавщині. До ініціативи приєднались понад два десятки учнів старших класів.
Лісівники спільно з дітьми висадили 70 дерев туї звичайної в рамках програми «Зелена країна»:
 «Я щиро радий, що кожен з вас долучився до цієї екологічної ініціативи. Переконаний, що те дерево, яке зараз посадили, ви будете пильно берегти»,- звернувся з привітальним словом до учнів навчального закладу в.о. директора ДП «Іршавське ЛГ» Руслан Прокопець.
Під час озеленення парку, лісівники показали учням як правильно викопати лунку і висадити декоративне дерево, аби не пошкодити кореневу систему.
Після завершення колективної висадки шкільного парку, працівники лісового господарства вручили учням сувенірні подарунки за участь в екоініціативі.

Сьогодні за ініціативи державного підприємства «Іршавське лісове господарство» та за участі місцевих громад озеленили шкільний парк на території одного з навчальних закладів в селі Кушниця, що […]