Усі діти потребують однакової уваги

3 тижні ago admin 0

24 травня у рамках проєкту раннього розвитку та соціалізації дітей ромської громади Закарпатської області, що реалізується Карпатським фондом, відбулася презентація практик роботи із ромськими дітьми м. Ужгорода. Досвідом про підготовку ромських дітей до школи, систему роботи щодо розвитку соціальних навичок, особливості інтеграції учнів-ромів у освітній процес ділилися представники громадських організацій Елеонора Кулчар, (Закарпатський обласний благодійний фонд „Благо”), Роман Стойка (ГО „Рука допомоги”), Наталія Макара (ГО „Уж–Інтелект”), інші учасники зустрічі.

Метою заходу було не просто ознайомитися із кращими практиками реалізації програм розвитку та соціалізації дітей-ромів, а й виробити систему взаємодії у питаннях освіти національних меншин між організаціями громадянського суспільства, кафедрою загальної педагогіки та педагогіки вищої школи, кафедрою соціології та соціальної роботи, Закарпатським інституту післядипломної освіти, інших зацікавлених сторін.

Довідково: Забезпечення прав на освіту представниками ромської національної меншини у 2020/2021 навчальному році / Аналізуємо, рекомендуємо / Департамент освіти і науки Закарпатської обласної державної адміністрації (carpathia.gov.ua)

 

  Подiбнi новини

  ЗНО-2018: тести з іноземної мови будуть з аудіюванням та двох рівнів складності

  admin 4 роки ago
  2018 року на ЗНО з англійської, іспанської, німецької та французької мов вперше будуть тести двох рівнів складності: В1 і В2. Також вони включатимуть частину «Розуміння мови на слух»: прослуховування... Читати далi

  Зі святом Вас, освітяни!

  admin 4 роки ago
  Різнобарв’я осіннього падолисту галантно вальсує з туманними вітрами, відкриваючи шлях, тканий павутинням золотоволосої красуні в світ нового та невідомого. Віддаючи все багатство душі, розкриваючи скарбницю знань педагоги виховують та... Читати далi