Відпочинок в лісі: лісівники Закарпаття дбають аби він комфортним та безпечним

3 роки ago admin 0

Розвиток туризму та рекреації – одна з складових діяльності усіх лісогосподарських підприємств краю. Закарпаття – особливий регіон, наділений унікальною природою, великою кількість джерел з питною водою ( у багатьох місцях мінералізованою), фантастичними пейзажами та комфортним кліматом. Усе для відпочинку душі та тіла! Над тим, аби відпочинок був ще й комфортним та безпечним щодня працюють лісівники. На території, що підпорядковані лісгоспам, виокремлені і облагороджені спеціальні зони для відпочинку. Чи то для подорожуючих  на авто ( можна зупинитися, перепочити, випити води чи пообідати у дерев’яних бесідках), чи для тих, хто обрав для себе відпочинок у лісі  у вигляді пішої прогулянки чи пікніка.  Зупинятися в таких зонах відпочинку можна абсолютно безкоштовно, єдине про що варто подбати – це підтримка чистоти та порядку в таких місцях. Варто відпочити так, аби після вас було комфортно відпочивати іншим.  А ще варто потурбуватися про пожежну безпеку. Ніколи не розводити багаття просто в лісі, для цього варто пошукати спеціально облаштовану і відведену для розведення багаття територію, завжди після пікніка ретельно загасити вогонь та прибрати після себе сміття. Зараз рекреаційні кишені – це не просто зона комфорту із бесідками та мангалами, а й дитячі майданчики з гойдалками, гірками, драбинками, туалетом, автостоянками, місцем для збору сміття та пізнавальною інформацією про лісові екосистеми і закликами берегти природу рідного краю.

Інформацію про розташування таких рекреаційних зон можна знайти на офіційних сторінках лісгоспів у соціальних мережах та на офіційних сайтах відомств. А також на інформаційних стендах, що розміщенні в межах лісового фонду. Зазвичай рекреаційні пункти розміщуються в найбільш відвідуваних місцевими жителями ділянках лісу, або ж, найчастіше, вздовж автодоріг.

Рекреаційна інфраструктура лісгоспів включає і спеціальні промарковані туристичні маршрути різної складності та протяжності. Усе для якісного відпочинку, адже відпочинок в лісі – це нові сила та енергія і вони поруч з нами, усе що потрібно – просто знайти час!

На фото: “лісові” місця відпочинку із різних куточків області.

Розвиток туризму та рекреації – одна з складових діяльності усіх лісогосподарських підприємств краю. Закарпаття – особливий регіон, наділений унікальною природою, великою кількість джерел з питною водою […]