Закарпатські рятувальники провели урочистості з нагоди Дня Незалежності

11 місяців ago admin 0

Сьогодні, напередодні головних свят нашої держави – Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України в Головному управлінні ДСНС у Закарпатській області пройшли урочистості. Розпочалися вони з привітання Голови ДСНС Миколи Чечоткіна, котрий надіслав слова вітання закарпатським надзвичайникам.

Звертаючись до колег, керівник закарпатських рятувальників Роман Гудак відзначив, що 30 років Незалежності України стали для всіх нас випробуванням на зрілість, толерантність та патріотизм. Проте вони продемонстрували усьому світові, що наша держава зі своєю багатою історією, культурою та працьовитими людьми відбулася як суверенна держава, здатна утверджувати демократичні цінності та захищати свободу.

Сьогодні, пам’ятаючи, що нам дала українська земля, пам’ятаючи героїв, які віддали за неї свої життя та продовжують боронити суверенітет держави, ми повинні рухатись вперед – до процвітання та створення могутньої держави. Щоб увесь світ знав, що Україна – це запорука стабільності та свободи, а наші нащадки пишалися здобутками своїх предків. А Служба порятунку Закарпаття завжди буде стояти на сторожі безпеки наших громадян.

На завершення, за високі досягнення в службовій діяльності та з нагоди Дня Незалежності рятувальники отримали нагороди й відзнаки від органів влади, ДСНС України та чергові спеціальні звання.

ГУ ДСНС України у Закарпатській області

DSCF1671 копия.jpgDSCF1691 копия.jpg

DSCF1637 копия.jpgDSCF1779 копия.jpg

DSCF1615 копия.jpgDSCF1705 копия.jpg