Засідання профільних комісій районної ради

3 роки ago admin 0

12 квітня 2021 року в Ужгородській районній раді відбулось засідання постійних комісії районної ради з питань земельних ресурсів, архітектури та будівництва, природокористування, збереження довкілля та розвитку рекреації та з питань бюджету, фінансової підтримки, економічного розвитку та сприяння підприємництву.

Членами комісій було розглянуто та погоджено проекти рішень питань порядку денного чергової третьої сесії районної ради, яка відбудеться 16 квітня ц.р. Більш детально було вивчено та розглянуто профільні питання, а саме: комісія з питань земельних ресурсів, архітектури та будівництва, природокористування, збереження довкілля та розвитку рекреації погодила проект рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту с.Баранинці Баранинської сільської ради».
На засіданні постійної комісії з питань бюджету, фінансової підтримки, економічного розвитку та сприяння підприємництву депутатами було зосереджено увагу при розгляді питання порядку денного Про внесення змін до рішення районної ради від 22.12.2020 року № 32 «Про районний бюджет на 2021 рік» ( із змінами від 05.03.2021 року). В засіданнях комісій взяв участь голова районної ради Юрій Фрінцко, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Андрій Кушнірук , в.о голови районної державної адміністрації Христина Мацко.