Закарпатське ОУЛМГ уже вдруге долучається до глобальної екологічної ініціативи з озеленення «Greening of the Planet»

4 місяці ago admin 0

Минулого року між управлінням лісового і мисливського господарства, координаторами благодійного фонду «Озеленення України» на Закарпатті, Закарпатською ОДА та Ужгородською міською радою було підписано меморандум про співпрацю. В рамках якого  у жовтні минулого року під час акції «Мільйон дерев за добу»  було висаджено майже 80 тисяч саджанців по області.

Розпочатий досвід продовжиться і цього року. Уже 10 квітня пройде акція «Озеленення планети».  Заплановано висадити 1 мільйон дерев за 1 добу в різних куточках світу. Акцію уже підтримали в 100 країнах світу.

Напередодні акції в Ужгороді в управлінні Закарпатського лісового та мисливського господарства відбулася робоча зустріч начальника управління Віктора Яковця, першого заступника Ігора Коцура та координатора фонду «Озеленення України» на Закарпатті Ганни Мелеганич. Під час зустрічі учасники обговорили етапи та процес підготовки до акції, окреслили ряд першочергових кроків у підготовці до озеленення.

«Ми проводимо озеленення постійно і тішимося, що такі акції стали популярними серед громад. Дуже добре, що все більше людей долучаються до такої потрібної справи. Лісівники готові спряти і співпрацювати, бо для нас важливо аби озеленення було результативним. Наші фахівці готові консультувати як правино висаджувати дерева, аби вони приживалися. Це основне, від цього буде залежати результат. Також ми готові надати садивний матеріал та консультувати – де і які рослини висаджувати краще», – наголосив під час зустрічі Віктор Яковець.

«До нас уже звернулося чимало представників громад і ОСББ. Люди готові долучатися до акції і озеленювати свої двори, прибудинкові території та міста. У нас уже є чимало партнерів, які розуміють важливість даного заходу і готові його підтримати. Це дуже тішить, адже покращення екології шляхом озеленення – це наша спільна мета і це стосується кожного. Ми і надалі запрошуємо людей долучатися, координуємо учасників та партнерів», – зазначила Ганна Мелеганич.

Сама акція відбудеться 10 квітня по всій території області. Організатори запрошують долучатися усіх, кому не байдужа доля природи, лісів та екології загалом.

 

Минулого року між управлінням лісового і мисливського господарства, координаторами благодійного фонду «Озеленення України» на Закарпатті, Закарпатською ОДА та Ужгородською міською радою було підписано меморандум про співпрацю. […]