Рятувальники підвели підсумки роботи за лютий

5 місяців ago admin 0

Протягом лютого на Закарпатті виникла 131 пожежа – це на 20 випадків більше, ніж за аналогічний період 2020-го. Побільшало й фактів загибелі людей від вогню: за місяць жертвами стихії стали семеро громадян, тоді як минулого року в лютому було чотири летальні випадки.

Це та інші питання рятувальники обговорили на підсумковій нараді, що відбулася 5 березня в режимі відеоконференції. У ній взяли участь т.в.о. начальника Управління ДСНС України у Закарпатській області Володимир Ціцей та керівники пожежно-рятувальних підрозділів краю. 

У зв’язку з різким зростанням кількості загиблих учасники наради вирішили посилити роботу у сфері профілактики виникнення пожеж, зокрема доведення до громадян правил пожежної безпеки. Адже ситуація набуває загрозливого характеру: якщо минулого року станом на 5 березня на пожежах загинуло восьмеро людей, то цьогоріч – уже 17. 

Крім цього, рятувальники переймаються збільшення пожеж в екосистемах із приходом потепління. Тож у березні фахівці оперативно-рятувальної служби посилять інформування населення щодо небезпеки спалювання сухостою.

CSC_0027.JPG   DSC_0014.JPG

DSC_0019.JPG   DSC_0021.JPG

 DSC_0022.JPG

У ДСНС України у Закарпатській області