На вебінарі закарпатським освітянам пояснили, як правильно організувати роботу з питань охорони праці

4 роки ago admin 0

У Науково-методичному центрі професійно-технічної освіти у Закарпатській  області відбувся вебінар на тему «Організація роботи з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності з різними категоріями учасників навчально-виховного процесу у закладах професійної (професійно-технічної) освіти».

На обговорення виносились два основні питання. Щодо першого – «Підготовка закладу до нового навчального року з врахуванням вимог охорони праці та безпеки життєдіяльності» учасників заходу поінформував методист НМЦ ПТО, керівник секції Ігор Маслюк.

Представник Управління Держпраці у Закарпатській області головний державний інспектор відділу нагляду в АПК та СКС на транспорті та зв’язку Тетяна Маргітич виступила з другим питанням. Зокрема, охарактеризувала нормативно-правову базу, якою повинні керуватися у своїй діяльності служби охорони праці у професійно-технічних навчальних закладах. Водночас посадовець розповіла про типи інструктажів з ОП, назвала перелік обов’язкових документів, необхідних для їх проведення, зупинилася на порядку надання першої невідкладної допомоги при виникненні нещасного випадку тощо.

На вебінарі йшлося також про дії учасників навчально-виробничого процесу в умовах терористичного акту; затвердження Табелю термінових та строкових донесень МОН України з питань цивільного захисту і безпеки життєдіяльності та Вимог щодо безпеки і захисту здоров’я працівників під час роботи з екранними пристроями.

На завершення спікери заходу відповіли на запитання учасників зібрання, надали їм фахові поради та рекомендації.