У місцевих бюджетах Закарпаття за перший місяць 2021-го – 356 млн гривень

3 роки ago admin 0

Протягом січня 2021 року до місцевих бюджетів Закарпатської області платники податків перерахували 356 млн гривень.

Серед податків, що найбільше збагатили місцеві бюджети – податок на доходи фізичних осіб, єдиний податок та плата за землю. Зокрема, впродовж першого місяця 2021 року надходження ПДФО склали 232,8 млн грн, єдиного податку – 61,8  млн грн та плати за землю – 27,7 млн грн.

Варто зазначити, що у розрізі ДПІ ГУ ДПС у Закарпатській області найбільше коштів до місцевих бюджетів забезпечено в ДПІ у м. Ужгороді – 94,2 млн грн, Мукачівській ДПІ – майже 70 млн грн, Ужгородській ДПІ – 35,7 млн грн, Тячівській ДПІ – понад 25,3 млн грн та Хустській ДПІ – 23,3 млн гривень.

– Як і в попередні роки, у 2021-му році податкова служба області працює над пріоритетними напрямками – якісним адмініструванням податків та стабільним наповненням місцевих бюджетів. Наразі ми продовжуємо налагоджувати  ефективну співпрацю з органами місцевого самоврядування та іншими органами влади задля пошуку додаткових джерел податкових надходжень, зокрема, це повна інвентаризація об’єктів оподаткування наявного нерухомого майна та земельних ділянок, виявлення нелегальних робітників та їх офіційне працевлаштування, – зазначає Ілля Матьола, начальник Головного управління ДПС у Закарпатській області.

ДПС у Закарпатській області