Про скликання другої (позачергової) сесії районної ради VIІI скликання

3 роки ago admin 0

У К Р А Ї Н А

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

голови Ужгородської районної ради

Закарпатської області

від “08”02.2021 р. №3-о

              м. Ужгород

Про скликання другої (позачергової) сесії районної   ради VIІI скликання

Відповідно до статті 46, частини сьомої статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 9 Регламенту роботи районної ради VII скликання, скликати другу (позачергову) сесію районної ради VIІI скликання 10 лютого 2021 року, в приміщенні сесійної зали районної ради о 10:00 годині, з наступним порядком денним:

 1. Про прийняття на баланс майна спільної власності територіальних громад сіл та селищ Ужгородського району від Ужгородського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
 2. Про прийняття на баланс майна спільної власності територіальних громад сіл та селищ Ужгородського району від Ужгородського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).
 3. Провнесення змін до рішення районної ради від року №755«Про вихід зі складу засновників навчальних закладів Ужгородського району» (зі змінамивiд 22.12.2020 року № 26).
 4. Про внесення змін до рішення районної ради вiд 22.12.2020 року №23 «Про передачу майна навчальних закладівна баланс Сюртівськоїсільської ради».
 5. Про внесення змін до рішення районної ради вiд 22.12.2020 року №24 «Про передачу майна навчальних закладів на баланс Холмківської сільської ради».
 6. Про передачу в оренду майна, що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл та селищ Ужгородського району (загальною площею 38,5 кв.м.).
 7. Про передачу в оренду майна, що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл та селищ Ужгородського району (загальною площею 532,6 кв.м.).
 8. Про передачу майна Тарнівецької та Коритнянівської дитячих шкіл мистецтв на баланс відділу культури Холмківської сільської ради.
 9. Про передачу майна Середнянської дитячої школи мистецтв на баланс Середнянської селищної ради.
 10. Про безоплатну передачу транспортного засобу.
 11. Пропочаток процедури ліквідації Відділу по забезпеченню повноважень щодо управління об’єктами спільної власності територіальних громад району.

12. Про утворення комісії з прийому-передачі майна (вбудованих приміщень, в яких знаходиться дитяча бібліотека, які розташовані за адресою: м. Перечин, вул. Ужанська, 4 (загальна площа 263 кв.м.)) в комунальну власність Перечинської міської ради.

13. Про утворення комісії з прийому-передачі майна (вбудованих приміщень (КЗ «Інклюзивно-ресурсний центр»), які розташовані за адресою: м. Перечин, пл. Народна, 19 (загальна площа 90 кв.м.)) в комунальну власність Перечинської міської ради.

14. Про утворення комісії з прийому-передачі майна (будівлі та споруди Перечинської центральної районної лікарні, які розташовані за адресою: м.Перечин, вул. Ужанська, 8 (загальна площа 4713 кв.м.)) в комунальну власність Перечинської міської ради.

15. Про утворення комісії з прийому-передачі майна (будівлі районного будинку культури та дозвілля, який розташований за адресою: м. Перечин, вул. Ужгородська, 20 (загальна площа 3522 кв.м.)) в комунальну власність Перечинської міської ради.

16. Про утворення комісії з прийому-передачі майна (будівлі та споруди терапевтичного корпусу Перечинської центральної районної лікарні, які розташовані за адресою: м. Перечин, вул. Садова, 59. (загальна площа 4825 кв.м.)) в комунальну власність Перечинської міської ради.

17. Про утворення комісії з прийому-передачі майна (будівлі адмінбудинку районної  ради,  яка розташована за адресою: м. Перечин, пл. Народна, 16 (загальна площа 1074 кв.м.)) в комунальну власність Перечинської міської ради.

18. Про Регламент роботи районної ради VIIІ скликання.

19. Різне.

Голова ради                                                                                      Ю.В.Фрінцко