У січні 2021 року від закарпатських платників надійшло 23,3 млн грн на розвиток армії

3 роки ago admin 0

У 2021-му платники Закарпаття продовжують ефективно сплачувати збір на розвиток війська. Протягом січня цього року платники області вже сплатили до бюджету 23,3  млн грн військового збору. Для порівняння, у січні 2020-го було сплачено 22,6 млн грн збору на розвиток української армії.

Нагадаємо, що військовий збір запроваджено в Україні з серпня 2014 року як додаткове джерело фінансування і підтримки обороноздатності країни. Ставка цього платежу становить 1,5% доходів, що підлягають оподаткуванню. Платниками військового збору є фізичні особи – резиденти та нерезиденти, які отримують доходи в Україні. Відповідальними за сплату збору до бюджету, при нарахуванні доходів у вигляді заробітної плати на користь платника податків, є роботодавці.

Таким чином, з часу введення військового збору платники Закарпаття вже сплатили на розвиток українського війська понад 1 млрд 487 млн гривень.

Сплата військового збору – це посильний внесок кожного громадянина для підтримання обороноздатності української армії та встановлення миру в нашій країні, – наголошують в головному органі ДПС області.

ДПС у Закарпатській області