Рятувальники та представники Закарпатської ОДА завзято готуються до початку зимового туристичного сезону

5 місяців ago admin 0

Нещодавно на Рахівщині та Міжгірщині відбулися семінари з питань підготовки до зимового туристичного сезону та безпеки відпочивальників. На черзі Великоберезнянський район, де сьогодні відбулася нарада за участі першого заступника голови Закарпатської ОДА Олега Коцюби, керівниці управління туризму та курортів Закарпатської ОДА Маріанни Готри, представників гірської пошуково-рятувальної частини на чолі із керівником Олександром Гуляком. Також були присутні працівники національного природного парку «Ужанський»,  власники гірськолижних витягів та об’єктів туристичної галузі.

Виїзний семінар-тренування, який є заключним, відбувся на гірськолижному курорті Красія. Присутні обговорили нагальні питання, що стосуються захисту туристів від небезпек та якнайшвидшого надання допомоги постраждалим. Також актуальною залишається реєстрація туристів у підрозділах ДСНС – про це мають нагадувати відпочивальникам представники туристичної галузі.

Наостанок фахівці Ужгородської гірської пошуково-рятувальної групи, куди входять чотири відділення (Ужгорода, Мукачева, Іршави та с. Вишка Великоберезнянського району), провели тренування. Вони відпрацювали навички з евакуації людини з крісельного витягу при його аварійній зупинці, транспортування постраждалого та надання йому першої долікарської допомоги.

У ДСНС України у Закарпатській області

DSCF8401 копия.jpgDSCF8521 копия.jpgDSCF8249 копия.jpgDSCF8416 копия.jpg

DSCF8268 копия.jpgDSCF8320 копия.jpg

DSCF8378 копия.jpgDSCF8442 копия.jpg

DSCF8462 копия.jpgDSCF8475 копия.jpg

DSCF8492 копия.jpgDSCF8597 копия.jpg