Безпечність туристичних маршрутів закарпатські рятувальники оцінювали з повітря

5 місяців ago admin 0

Рятувальна служба Закарпаття разом з іншими відомствами готується до відкриття туристичного сезону. Майже щодня гірські рятувальники проводять тренування, перевіряють гірські маршрути та відпрацьовують тактику надання допомоги відпочивальникам у Карпатах. Окрім цього 3 грудня до цього процесу долучили й вертоліт МІ-8МТ Спеціального авіаційного загону Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України.

У ході планового польоту рятувальники провели моніторинг місць проходження туристичних маршрутів у Свалявському, Воловецькому, Міжігрському, Тячівському, Рахівському та Хустському районах області та вивчили стан їх безпеки.

Також пілоти в чергове відпрацювали техніку посадки гвинтокрила в екстремальних гірських умовах, аби під час реальних рятувальних операцій проводити евакуацію постраждалих туристів із небезпечних зон за допомогою авіації.

Як зазначив керівник закарпатських рятувальників Мирослав Щербей, розвиток туристично-рекреаційної галузі на території області є одним із пріоритетних напрямків розвитку краю, тож рятувальна служба докладатиме максимум зусиль, аби відпочинок громадян був безпечним, і кожен з туристів при потребі міг отримати кваліфіковану допомогу.

DSC_1300.JPG   DSC_1181.JPG

DSC_1201.JPG   DSC_1304.JPG

DSC_1345.JPG   DSC_1085.jpg

DSC_1099.JPG   DSC_1296.JPG

У ДСНС України у Закарпатській області