Вітання в.о. голови РДА І. Понзеля з Днем працівника соціальної сфери

1 рік ago admin 0

Шановні працівники соціальної сфери!

Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем соціального працівника!

Наше суспільство неможливо уявити без самовідданої праці соціальних працівників. Ваша діяльність є головною ланкою в здійсненні державної соціальної політики.

Мабуть, жодна інша професія не вимагає від людини настільки безмежного гуманізму, співчуття, терпіння і віри в людей, як праця працівника соціальної служби. Ви приходите на допомогу тим, хто її потребує найбільше – людям похилого віку та інвалідам, хворим і сиротам, багатодітним і малозабезпеченим. Тут не може бути випадкових людей, це – праця за покликанням. Вона по плечу тільки обраним, тим, хто цілком віддає себе турботі про інших.

У цей день хочеться сказати спасибі кожному соціальному працівнику за щоденну нелегку працю. Нехай заслужена повага від людей надає вам сили, нехай все намічене виконується.

Натхнення, щирості та терпіння у вашій благородній справі, реалізації ідей та задумів на користь кожного громадянина та всього українського народу!

З повагою,

в.о. голови райдержадміністрації                                          Іван Понзель


Шановні працівники соціальної сфери! Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем соціального працівника! Наше суспільство неможливо уявити без …