Склад дільничних виборчих комісій

1 місяць ago admin 0

Дільнична виборча комісія № 210366

 

Голова комісії – Боднарик Любов Володимирівна, 1971 р.н., вища, провідний фахівець, Перечинська районна ветеринарна лікарня, Закарпатська обласна організація Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина».

Заступник голови – Дмітрієва Євгенія Михайлівна, 1987 р.н., вища, провізор ТзОВ «Ужфарм», Закарпатська обласна організація Партії «Солідарність жінок України».

Секретар – Цмур Олеся Іванівна, 1983 р.н., середня спеціальна, оператор «Унгваєр», ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ».

 

Члени комісії:

  1. Попович Оксана Михайлівна, 1958 р.н., вища, охоронець, УжНУ, Закарпатська обласна організація Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»;
  2. Форкош Любов Олександрівна, 1974 р.н., вища, тимчасово не працює, Закарпатська Обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»;
  3. Пастеляк Жанна Михайлівна, 1974 р.н., середня спеціальна, викладач Перечинської ДМШ, Закарпатська територіальна організація Політичної партії «Європейська Солідарність»;
  4. Гирявець Анастасія Михайлівна, 1954 р.н., середня, пенсіонер, кандидата на посаду міського голови Гуранич М.І..

 



 

Дільнична виборча комісія № 210367

Голова комісії – Прибиш Іванна Ярославівна, 1979 р.н., вища, психолог Перечинської школи-інтернат І-ІІ ступенів, Закарпатська Обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ».

Заступник голови – Джурджа Іван Романович, 1985 р.н., середня спеціальна, тимчасово не працює, ЗАКАРПАТСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ».

Секретар – Ясінко Наталія Петрівна, 1983 р.н., вища, соціальний педагог, Перечинська школа-інтернат, Закарпатська обласна організація ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «РІДНЕ ЗАКАРПАТТЯ».

 

Члени комісії:

  1. Учень Любов Василівна, 1950 р.н., вища, пенсіонер, Закарпатська обласна організація Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»;
  2. Вашко Наталія Андріївна, 1986 р.н., середня, продавець, ФОП Сакулич В.В., Закарпатська обласна організація Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»;
  3. Барник Іван Іванович, 1947 р.н., вища, пенсіонер, за поданням голови ТВК;
  4. Кіпень Одарка Іванівна, 1967 р.н., середня спеціальна, працівник, ТОВ «РЕДХОЛ», ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»;
  5. Лешкулич Марія Юріївна, 1982 р.н., середня спеціальна, швея, ТзОВ «Перечинська швейна фабрика», Закарпатська Обласна організація ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «СЛУГА НАРОДУ»;
  6. Чиліпка Наталія Алімівна, 1960 р.н., вища, вихователь Дубриницької ДНЗ, Закарпатська територіальна організація Політичної партії «Європейська Солідарність»;
  7. Лацанич Марія Михайлівна, 1952 р.н., вища, пенсіонер, кандидата на посаду міського голови Гуранич М.І.;
  8. Палетич Оксана Михайлівна, 1967 р.н., середня спеціальна, анестизист КНП «Центр легеневих хвороб», Закарпатська обласна організація Партії «Солідарність жінок України».

Дільнична виборча комісія № 210368

Голова комісії – Корпанець Людмила Миколаївна, 1958 р.н., вища, консультант, магазин «Єва», Закарпатська обласна організація Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина».

Заступник голови – Риган Наталія Михайлівна, 1957 р.н., вища, пенсіонер, Закарпатська Обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ».

Секретар – Гриньова Мирослава Ярославівна, 1986 р.н., вища, секретар, Перечинський ліцей, ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ».

 

Члени комісії:

  1. Феделеш Марія Йосипівна, 1948 р.н., середня спеціальна, пенсіонер, ЗАКАРПАТСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»;
  2. Чудінова Любов Йосипівна, 1945 р.н., вища, пенсіонер, ЗАКАРПАТСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»;
  3. Пташник Ростислав Ростиславович, 2002 р.н., загальна середня, тимчасово не працює, Закарпатська Обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»;
  4. Токар Надія Іванівна, 1959 р.н., вища, пенсіонер, кандидата на посаду міського голови Гуранич М.І.;
  5. Риган Мар’яна Михайлівна, 1978 р.н., середня, перший касир ФОП Станко Я.І., Закарпатська обласна організація ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «РІДНЕ ЗАКАРПАТТЯ»;
  6. Галамба Катерина Петрівна, 1974 р.н., вища, реєстратор КНП Перечинська районна лікарня, Закарпатська обласна організація Партії «Солідарність жінок України»;
  7. Окунєв Сергій Вікторович, 1970 р.н., середня спеціальна, тимчасово не працює, за поданням голови Перечинської ТВК;
  8. Чаварга Христина Мирославівна, 1971 р.н., вища, майстер КП «Комунальник»;
  9. Ганич Вікторія Юріївна, 1982 р.н., вища, завідуюча клубом, завідуюча клубом с. Ворочово, Закарпатська обласна організація Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина».



Дільнична виборча комісія № 210369

Голова комісії – Кучерява Олександра Василівна, 1975 р.н., вища, вихователь Перечинського ДНЗ «Теремок», Закарпатська Обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ».

Заступник голови – Вишневська Світлана Василівна, 1975 р.н., середня спеціальна, завідуюча складом, ТОВ «Самвер», Закарпатська обласна організація Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина».

Секретар – Попович Любов Іванівна, 1987 р.н., вища, викладач Перечинської ДМШ, Закарпатська обласна організація Партії «Солідарність жінок України».

 

Члени комісії:

  1. Підсадна Надія Василівна, 1964 р.н., середня спеціальна, медична сестра, Перечинський ЦПМСД, Закарпатська обласна організація Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»;
  2. Бондарь Софія Миколаївна, 1953 р.н., середня, пенсіонер, ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»;
  3. Манзулич Сніжана Вікторівна, 2001 р.н., загальна середня, тимчасово не працює, Закарпатська Обласна організація ПОЛІТИЧНОї ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»;
  4. Смоляр Марія Іванівна, 1959 р.н., середня спеціальна, завгосп Перечинського ДНЗ «Теремок», Закарпатська територіальна організація Політичної партії «Європейська Солідарність»;
  5. Воронцова Ольга Юріївна, 1967 р.н., вища, тимчасово не працює, кандидата на посаду міського голови Гуранич М.І.;
  6. Симкович Тетяна Іванівна, 1986 р.н., вища, тимчасово не працює, Закарпатська обласна організація ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «РІДНЕ ЗАКАРПАТТЯ»;
  7. Філоненко Лариса Іванівна, 1966 р.н., вища, викладач Перечинського ліцею, Закарпатська обласна організація «КМКС» Партія угорців України;
  8. Білець Наталія Франівна, 1995 р.н., вища, вчитель, Перечинська гімназія ІІ-ІІІ ступенів суспільно-гуманітарного напрямку.
  9. Гайдош Надія Іванівна, 1954 р.н., пенсіонер, за поданням голови Перечинської ТВК;
  10. Яцкович Оксана Миколаївня, 1965 р.н., середня спеціальна, тимчасово не працює, за поданням голови;
  11. Полєва Мар’яна Василівна, 1962 р.н., вища, медична сестра, Перечинський ЦПМСД, за поданням голови Перечинської ТВК.

 

Дільнична виборча комісія № 210370

Голова комісії – Іванчо Галина Михайлівна, 1968 р.н., вища, майстер по водопостачанню, КП «Комунальник», Закарпатська обласна організація «КМКС» Партія угорців України.

Заступник голови – Гарайдич Тарас Іванович, 1973 р.н., вища, тимчасово не працює, Закарпатська Обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ».

Секретар – Крижановський В’ячеслав В’ячеславович, 1989 р.н., середня спеціальна, Перечинскький ЛХК, майстер, Закарпатська обласна організація Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина».

Члени комісії:

  1. Боднарик Богдан Євгенович, 2001 р.н., середня спеціальна, тимчасово не працює, Закарпатська обласна організація Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»;
  2. Булак Тетяна Юріївна, 1971 р.н., середня спеціальна, тимчасово не працює, ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»;
  3. Ребрій Світлана Михайлівна, 1982 р.н., середня спеціальна, листоноша «Укрпошта» м. Перечин, Закарпатська Обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»;
  4. Пеняк Марта Йосипівна, 1960 р.н., загальна середня, кухар Перечинського ДНЗ «Теремок», Закарпатська територіальна організація Політичної партії «Європейська Солідарність»;
  5. Макар Неля Андріївна, 1969 р.н., середня, тимчасово не працює, кандидата на посаду міського голови Гуранич М.І.;
  6. Ман Ірина Йосипівна, 1969 р.н., середня, прибиральниця ДП «Перечинське лісове господарство», Закарпатська обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «РІДНЕ ЗАКАРПАТТЯ»;
  7. Цапик Вікторія Юріївна, 1985 р.н., середня спеціальна, тимчасово не працює, Закарпатська обласна організація Партії «Солідарність жінок України»;
  8. Боднар Олена Петрівна, 1951 р.н., вища, пенсіонер, за поданням голови Перечинської ТВК.

 

Дільнична виборча комісія № 210377

Голова комісії – Вальчук Людмила Михайлівна, 1978 р.н., вища, продавець, ФОП Опаленик І.І., за поданням голови ТВК;

Заступник голови – Пересічанська Ксенія Артурівна, 1980 р.н., вища, продавець, ФОП Фейєр Ю.М., Закарпатська обласна організація Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина».

Секретар – Маричак Оксана Михайлівна, 1972 р.н., середня, тимчасово не працює, Закарпатська Обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ».

 Члени комісії:

  1. Кость Марина Іванівна, 1979 р.н., вища, медична сестра, Ужгород міська клінічна лікарня, ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»;
  2. Турицька Власта Андріївна, 1987 р.н., середня спеціальна, тимчасово не працює, ЗАКАРПАТСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»;
  3. Лоскій Наталія Анатоліївна, 1967 р.н., середня спеціальна, медсестра реанімації, Закарпатський ОКЦКК, Закарпатська Обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»;
  4. Петрище Вікторія Іванівна, 1986 р.н., середня спеціальна, швачка, ТзОВ «Перечинська швейна фабрика», Закарпатська територіальна організація Політичної партії «Європейська Солідарність»;
  5. Шахрінова Ганна Михайлівна, 1960 р.н., середня, розкрійник, ТОВ «Всім», Закарпатська обласна організація Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»;
  6. Кучак Елеонора Андріївна, 1966 р.н., вища, лаборант Перечинської КДЛ, кандидата на посаду міського голови Гуранич М.І.;
  7. Шугайда Лариса Іванівна, 1979 р.н., вища, головний економіст АТ «Комінвестбанк», Закарпатська обласна організація Партії «Солідарність жінок України»;
  8. Фролдова Світлана Іванівна, 1986 р.н., середня, тимчасово не працює, за поданням голови Перечинської ТВК.



Дільнична виборча комісія № 210379

Голова комісії –  Мошкола Леся Іванівна, 1973 р.н., вища, вчитель, Зарічівська ЗОШ, ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ».

Заступник голови – Сорока Алла Іванівна, 1964 р.н., вища, директор Зарічівської ЗОШ І-ІІ ступенів Закарпатська обласна організація Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина».

Секретар – Станко Неля Василівна, 1993 р.н., вища, вчитель, Зарічівська ЗОШ, Закарпатська Обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ».

 Члени комісії:

  1. Годованець Тетяна Йосипівна, 1969 р.н., середня спеціальна, сестра-господиня дитячого відділення Перечинської ЦРЛ, Закарпатська Обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»;
  2. Мацо Євгенія Юріївна, 1975 р.н., вища, методист Перечинського професійного ліцею, Закарпатська Обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»;
  3. Станко Ганна Василівна, 1954 р.н., середня спеціальна, пенсіонер, Закарпатська територіальна організація Політичної партії «Європейська Солідарність»;
  4. Пиган Надія Йосипівна, 1972 р.н., середня спеціальна, директор КЗ «Публічна бібліотека», Закарпатська обласна організація Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»;
  5. Наумова Марія Юріївна, 1959 р.н., середня спеціальна, пенсіонер, Закарпатська обласна організація Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»;
  6. Пішкар Наталія Анатоліївна, 1973 р.н., середня, тимчасово не працює, кандидата на посаду міського голови Гуранич М.І.;
  7. Мартон Іван Іванович, 1980 р.н., вища, вчитель Перечинської гімназії, Закарпатська обласна організація Партії «Солідарність жінок України»;
  8. Керецман Оксана Іванівна, 1966 р.н., завгосп Зарічівської ЗОШ І-ІІ ст., за поданням голови ТВК;
  9. Вовчок Наталія Іванівна, 1964 р.н., медична сестра Зарічівської ЗДО, за поданням голови ТВК;
  10. Бейка Магдалина Федорівна, 1959 р.н., асистент вчителя Зарічівської ЗОШ І-ІІ ст, за поданням голови ТВК;
  11. Боднар Вікторія Мирославівна, 1979 р.н., вища, вчитель, Сімірська ЗОШ, за поданням голови ТВК;
  12. Тимко Вікторія Володимирівна, 1999 р.н., вища, УПС інженер-інспектор м. Ужгород, за поданням голови.

 



 

Дільнична виборча комісія № 210380

Голова комісії –  Ваган Леонора Михайлівна, 1970 р.н., вища, завідуюча, клуб с. Сімер, ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ».

Заступник голови – Ганчак Марина Іванівна, 1960 р.н., вища, пенсіонер, Закарпатська Обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ».

Секретар – Сухар Марина Михайлівна, 1971 р.н., середня ФОП, кандидата на посаду міського голови Гуранич М.І..

 

Члени комісії:

  1. Пекар Марія Станківна, 1958 р.н., вища, пенсіонер, Закарпатська обласна організація Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»;
  2. Василина Маріанна Ярославівна, 1971 р.н., середня спеціальна, начальник ВПЗ СВПЗ Укрпошта, Закарпатська обласна організація Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»;
  3. Василина Наталія Тарасівна, 1993 р.н., вища, вчитель, Сімерська гімназія, Закарпатська обласна організація Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»;
  4. Качур Василина Василівна, 1997 р.н., середня, тимчасово не працює, ЗАКАРПАТСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»;
  5. Кепич Вероніка Іванівна, 1996 р.н., середня спеціальна, тимчасово не працює, ЗАКАРПАТСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»;
  6. Зизич Анжеліка Михайлівна, 1980 р.н., середня спеціальна, тимчасово не працює, Закарпатська Обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»;
  7. Свадеба Ірина Іванівна, 1961 р.н., середня спеціальна, пенсіонер, Закарпатська територіальна організація Політичної партії «Європейська Солідарність»;
  8. Тішкова Світлана Юріївна, 1982 р.н., вища, тимчасово не працює, Закарпатська обласна організація Партії «Солідарність жінок України»;
  9. Маричак Надія Василівна, 1987 р.н., вища, вихователь Сімерський заклад ДНЗ, Закарпатська Обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»;
  10. Свадеба Віктор Васильович, 1964 р.н., вища, вчитель Сімірської ЗОШ, за поданням голови ТВК;
  11. Славік Тетяна Іванівна, 1969 р.н., вища, вчитель, Сімірська ЗОШ, за поданням голови ТВК.



 

Дільнична виборча комісія № 210381

Голова комісії – Опаленик Тетяна Станківна, 1972 р.н., середня спеціальна, завідуюча клубом с. Сімерки, Закарпатська обласна організація Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина».

Заступник голови – Шпак Ганна Іванівна, 1964 р.н., середня спеціальна, контролер, ПАТ «Закарпатобленерго», Закарпатська територіальна організація Політичної партії «Європейська Солідарність».

Секретар – Лупич Тетяна Михайлівна, 1980 р.н., середня спеціальна, начальник відділення поштового зв’язку с. Сімерки, Закарпатська Обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ».

 

Члени комісії:

  1. Іванова Вікторія Юріївна, 1983 р.н., вища, секретар, Перечинський РЕМ, Закарпатська обласна організація Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»;
  2. Сливич Інна Миколаївна, 1981 р.н., вища, бухгалтер, Перечинська школа інтернат, ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»;
  3. Магада Наталія Миколаївна, 1988 р.н., середня спеціальна, верстатник, ТОВ «Самвер», ЗАКАРПАТСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»;
  4. Бабинець Неля Михайлівна, 1987 р.н., вища, тимчасово не працює, ЗАКАРПАТСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»;
  5. Іванчо Ярина Степанівна, 1959 р.н., середня спеціальна, пенсіонер, Закарпатська Обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»;
  6. Гулей Неля Іванівна, 1984 р.н., середня, швачка ТзОВ «Перечинської швейної фабрики», кандидата на посаду міського голови Гуранич М.І.;
  7. Свида Наталія Володимирівна, 1987 р.н., середня, декретна відпустка, Закарпатська обласна організація ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «РІДНЕ ЗАКАРПАТТЯ»;
  8. Цапик Надія Володимирівна, 1982 р.н., середня спеціальна, оператор ТОВ «Ядзакі Україна», Закарпатська обласна організація Партії «Солідарність жінок України»;
  9. Гіба Марія Карлівна, 1974 р.н., середня, техпрацівник, ЦПМСД, за поданням голови ТВК;
  10. Рейпаші Тетяна Миколаївна, 1970 р.н., середня, тимчасово не працює, за поданням голови ТВК.