Подяки Закарпатської обласної ради

1 місяць ago admin 0

24 червня 2021 року, на пленарному засіданні третьої сесії  Закарпатської обласної ради, до початку розгляду питань порядку денного, голова  Закарпатської обласної ради Олексій Петров відзначив подяками обласної ради   всіх учасників збірної команди Закарпатської області, які  брали участь в ІХ  Всеукраїнський спартакіаді серед народних депутатів України, депутатів обласних і районних рад та територіальних громад, міських, сільських та селищних рад, що  проходила  в м. Чорноморську Одеської області з 8-12 червня ц.р.. Команда  гідно  представила нашу область на Всеукраїнській спартакіаді у п’яти видах спорту: настільному тенісі, волейболі, шашках, шахах і футболі.

Серед 17 команд (понад 400 учасників), які змагалися –  збірна депутатів Закарпаття  продемонструвала високу спортивну майстерність та витривалість.

Депутати-спортсмени посіли 7 місце у загальному заліку.

Очолював закарпатську команду – депутат Ужгородської районної ради  Андрій Кушнірук.

 В числі нагороджених подяками Закарпатської  обласної ради, за вагомий внесок у популяризацію  здорового  способу  життя та активну участь  у фінальному етапі, також  депутати  Ужгородської районної ради Андрій Кушнірук та  Микола Ватраль, що відстоювали честь збірної з футболу, Олександр Горват  – з волейболу, Вікторія Фролова – настільного тенісу, Ігор Денисенко – шашок, Юрій Фейер і Ольга Кривошеєва, що  зайняла третє місце,  у грі в шахи