Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Роман Абрамовський  посадив мільойнне дерево

1 рік ago admin 0

Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Роман Абрамовський спільно із Віцепрем’єркою з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольгою Стефанишиною та заступником голови Державне агентство лісових ресурсів України Юрій Болоховець висадили мільйонне дерево в Національному природному парку «Голосіївський».

«Символічно, що сьогодні ми висаджуємо мільйонне дерево саме у Національному природному парку «Голосіївський» – осередку зелених легень столиці. На сьогодні Міністерство активно працює над завершенням процедури встановлення меж цього парку. Сподіваюся, що до кінця поточного року фінальний етап робіт – підготовка обмінних файлів та офіційних меж нацпарку «Голосіївський», буде завершено та відповідні дані будуть внесені у Державний земельний кадастр», – зауважив Роман Абрамовський.

🌿 Роман Абрамовський поділився із присутніми враженнями від ранкової висадки саджанців у Клавдієвському лісництві та вкотре закликав усіх бути екологічно дружніми та свідомими до довкілля.

«Дякую кожному українцю, який долучився до акції. Від кожного із нас залежить майбутнє нашої планети, а такі заходи – черговий привід зробити внесок у збагачення зелених легенів країни», – наголосив Роман Абрамовський.

⚡️🌳🌲 Про результати проведення акції можна буде дізнатися на підсумковій пресконференції 📌 19 жовтня о  12:00 у бізнес-клубі «CEO Club Ukraine» (Бутишів провулок, 23, Київ).

👆🏻 Нагадаємо, що проєкт із озеленення України реалізується Міністерством захисту довкілля та природних ресурсів України спільно з Державним агентством лісових ресурсів України та благодійною організацією «Благодійний фонд «Озеленення України».

Офіс Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції

Аня Крисюк

Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Роман Абрамовський спільно із Віцепрем’єркою з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольгою Стефанишиною та заступником голови Державне агентство лісових ресурсів України Юрій Болоховець висадили […]