Ціни на лісопродукцію у Закарпатті найнижчі в Карпатському регіоні

1 рік ago admin 0

На Закарпатті поступово зменшуються об’єми лісозаготівлі. Про це повідомив начальник лісової галузі краю Віктор Яковець під час наради з очільником області Олесієм Петровим та директорами держлісгоспів.

За останні три роки об’єми лісозаготівлі зменшилися майже на 400 тисяч кбм. Зі зменшенням обсягів заготівлі та попиту, призвело до падіння вартості одного кубометра деревини що призвело до скорочення обсягу реалізації продукції товарів, робіт та послуг.

Так за 9 місяців поточного року вартість знеособленого реалізованого кубометра деревини у порівнянні з минулим роком знизився на 7%, або на 64 гривні, та складає 917 гривень.

Отже, слід відзначити, що наразі дохід, від 1 реалізованого кубометра деревини становить 14 гривень (917 – 903 гривні), з рентабельності – 1,5 %. Натомість минулого року дохід складав 46 гривень (981 – 935 гривні), з рентабельністю 4,6%.

Разом з тим, через необґрунтовано високу вартість лісопродукції у минулі роки держлісгоспи Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства постійно піддавалися негативній критиці з боку лісозаготівельників та деревообробників.

Довідково: Аналіз фактичних реалізаційних цін на лісопродукцію ІІІ-го кварталу поточного року по Карпатському регіоні, який здійснений на підставі ЕОД ДП «ЛІАЦ»

(https://stat.ukrforest.com/pages/cost-fact-quart), що є в загальному доступі, спростовує необґрунтовану критику.

Ціни на лісопродукцію у Закарпатті найнижчі в Карпатському регіоні

Ціни на лісопродукцію у Закарпатті найнижчі в Карпатському регіоні На Закарпатті поступово зменшуються об'єми лісозаготівлі. Про це повідомив начальник лісової галузі краю Віктор Яковець під час наради з очільником області Олесієм Петровим та директорами держлісгоспів. За останні три роки об'єми лісозаготівлі зменшилися майже на 400 тисяч кбм. Зі зменшенням обсягів заготівлі та попиту, призвело до падіння вартості одного кубометра деревини що призвело до скорочення обсягу реалізації продукції товарів, робіт та послуг.Так за 9 місяців поточного року вартість знеособленого реалізованого кубометра деревини у порівнянні з минулим роком знизився на 7%, або на 64 гривні, та складає 917 гривень.Отже, слід відзначити, що наразі дохід, від 1 реалізованого кубометра деревини становить 14 гривень (917 – 903 гривні), з рентабельності – 1,5 %. Натомість минулого року дохід складав 46 гривень (981 – 935 гривні), з рентабельністю 4,6%. Разом з тим, через необґрунтовано високу вартість лісопродукції у минулі роки держлісгоспи Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства постійно піддавалися негативній критиці з боку лісозаготівельників та деревообробників.Довідково: Аналіз фактичних реалізаційних цін на лісопродукцію ІІІ-го кварталу поточного року по Карпатському регіоні, який здійснений на підставі ЕОД ДП «ЛІАЦ» (https://stat.ukrforest.com/pages/cost-fact-quart), що є в загальному доступі, спростовує необґрунтовану критику.

تم النشر بواسطة ‏‎Закарпатське ОУЛМГ‎‏ في الاثنين، ١٩ أكتوبر ٢٠٢٠

На Закарпатті поступово зменшуються об’єми лісозаготівлі. Про це повідомив начальник лісової галузі краю Віктор Яковець під час наради з очільником області Олесієм Петровим та директорами держлісгоспів. За […]