ПІДСУМКИ СЕЛЕКТОРНОЇ НАРАДИ ПІД ГОЛОВУВАННЯМ ПРЕМ’ЄР-МІНІСТРА

1 рік ago admin 0

Школам рекомендовано запровадити канікули із 15 жовтня

Вишам перейти на дистанційне навчання

Правоохоронцям посилено контролювати дотримання запроваджених обмежень!

Більше про підсумки селекторної наради під головуванням прем’єр-міністра у коментарі першого заступника голови Закарпатської ОДА

Олег Коцюба:

“Продовжуємо інформувати громадськість щодо кроків обласної влади з боротьби з поширенням COVID-19.

Сьогодні відбулася селекторна нарада під головуванням прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля, де досить гостро були обговорено питання та подальші спільні кроки органів виконавчої влади центрального рівня, обласних державних адміністрацій та представників з боротьби з поширенням COVID-19. Загострено увагу керівників окремих областей, у яких досить критичні показники заповненості ліжок, кількості захворюваності та нових випадків.

Було прийнято рішення щодо здійснення додаткових кроків, які будуть в подальшому імплементовані в офіційних документах, зокрема у Постанові № 641 Кабінету Міністрів та в низці інших документів.

Органами центральної виконавчої влади закладам загальної середньої освіти рекомендовано запровадити з 15 жовтня канікули.

Крім того, представникам вищої освіти рекомендовано перейти на дистанційну форму навчання і там, де це можливо, запропонувати студентам переїхати додому і навчатися саме в домашніх умовах.

Обговорювалися питання роботи мобільних бригад, які здійснюють забір біологічного матеріалу для здійснення подальшого тестування шляхом полімеразної ланцюгової реакції. Мені дуже приємно констатувати, що після проведення позачергового засідання регіональної комісії з ТЕН та НС розглянуто питання запровадження мобільної бригади в Мукачівському районі (єдиний район, у якому цієї бригади не існувало до сьогоднішнього дня). Така бригада розпочинає свою роботу.

Також анонсували здійснення додаткових фінансувань для проведення нового методу з визначення антитіл. Це новий вид тестувань, подібний до тестування шляхом ПЛР, проте здійснюється досить швидко. За 15 хв можна буде визначити, чи хвора людина, чи ні. І тим більше, що це здійснюється у коротший термін. Тобто якщо людина навіть протягом одного чи двох днів була інфікована, саме шляхом проведення цього тестування можна буде визначити наявність цієї хвороби.

Окрім того, йшлося про забезпечення закладів охорони здоров’я засобами індивідуального захисту та забезпечення киснем.

Як я вже анонсував, керівництво обласної державної адміністрації звернулося до Міністерства охорони здоров’я та Кабінету Міністрів України щодо виділення додаткових 39 млн грн для забезпечення стаціонарним киснем усіх тих 16 закладів охорони здоров’я області, які залучені у лікуванні хворих на COVID-19.

Користуючись нагодою, напередодні великих свят – 14 жовтня будемо відзначати День захисників та Покрови Божої Матері – я хочу звернутися до наших святих отців щодо необхідності запровадження усіх карантинних вимог відповідно до тих протоколів, які існують при проведенні душпастирської діяльності та богослужінь.

Я хочу звернутися до керівників ветеранських організацій, які будуть проводити марші 14 числа. Абсолютно підтримуючи ці марші, я хочу ще раз попрохати звернути увагу на дотримання всіх карантинних вимог при проведенні маршів, дотримання соціальних дистанцій та маскового режиму.”

Олег Коцюба:

“В усі заклади охорони здоров’я, які задіяні у лікуванні КОВІД-19, будуть надіслані нові протоколи і відповідно до цих стандартів і протоколів, будуть скореговані дії медичного персоналу по лікуванню хворих на коронавірусну інфекцію. Будуть запроваджені ще низка обмежувальних заходів, зокрема щодо роботи закладів харчування. Запропоновано, що вони повинні здійснювати своє функціонування з 7 ранку до 22 години вечора. Окрім того, відбувся виступ керівника Національної поліції України під час селекторної наради. Сформовані додаткові сили і засоби Нацполіції, які забезпечуватимуть контроль по виконанню абсолютно усіма суб’єктами господарювання, пересічними громадянами дотримання карантинних умов, і поставлена чітка і жорстка задача забезпечити документування та притягувати до адміністративної та кримінальної відповідальності тих осіб, які не дотримуються карантину.”

Школам рекомендовано запровадити канікули із 15 жовтня Вишам перейти на дистанційне навчання Правоохоронцям посилено контролювати дотримання запроваджених обмежень! Більше …