ФОРУМ КАРПАТСЬКОГО ЄВРОРЕГІОНУ «КАРПАТИ – 2030»

1 рік ago admin 0

Дводенний Форум Карпатського Єврорегіону «Карпати -2030» відбувся у м.Трускавець Львівської області.
Презентовано підсумки діяльності Асоціації «Єврорегіон Карпати –Україна» за 2015-2020 роки, напрацьовано рекомендації щодо подальшого розвитку гірських територій у перспективі до 2030 року.

Участь у роботі форуму взяв перший заступник голови Закарпатської облдержадміністрації Олег Коцюба, який розповів про співпрацю органів виконавчої влади і органів місцевого самоврядування про реалізацію бачень та концепцій команди Закарпатської ОДА щодо розвитку таких ключових  напрямків як індустріалізація, туризм, культура, транскордонне співробітництво.

За результатами  роботи  вшановано відзнаками  окремих керівників органів місцевого самоврядування та їх об’єднань Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Чернівецької областей. За особистий вклад у розвиток Карпатського регіону нагороджено голову Закарпатської обласної ради Михайла Рівіса та інших.

Дводенний Форум Карпатського Єврорегіону «Карпати -2030» відбувся у м.Трускавець Львівської області. Презентовано підсумки діяльності Асоціації «Єврорегіон Карпати –Україна» за …