На Закарпатті новий очільник лісової галузі – Віктор Яковець

2 роки ago admin 0
Сьогодні в Закарпатському обласному управлінні лісового та мисливського господарства відбулася нарада за участю Голови Державного агентства лісових ресурсів України Василя Кузьовича, очільника Закарпаття Олексія Петрова, директорів, підпорядкованих управлінню, колективу та преси.
 
Представляючи нового очільника ЗОУЛМГ, Голова Держлісагентства Василь Кузьович окреслив сучасний стан та перспективи лісової галузі, болючі питання, які постали перед областю та відзначив, що призначає на посаду лісового господарника, який знає свою справу і є справжнім професіоналом. Окрім того, очільник лісового господарства розповів, що незабаром будуть кадрові призначення на посади директорів. Адже сьогодні цілий ряд підприємств мають істотну заборгованість перед державою і це необхідно вирішити.
 
Не оминув Василь Степанович і кадрові призначення: «Якщо говорити про критерії, за якими призначатимуться директори, то це в першу чергу – професійність, бажання висвітлювати роботу і менеджерські якості. Тільки професійні люди здатні розуміти галузь, та в змозі організувати роботу підприємства та колективу», – сказав Василь Кузьович.
 
Голова облдержадміністрації Олексій Петров наголосив: «Нове призначення керівником лісового господарства України дасть можливість більш якісно запровадити ініціативу щодо розвитку важливого напрямку – лісового господарства в Закарпатській області. Сьогодні лісове господарство не може бути збитковим. Я готовий сприяти роботі нового керівника і щиро вдячний Голові ДаЛРУ за дотримання слова й призначення на посаду начальника людини, яка пройшла всі етапи лісівничої ланки та знає роботу з практики».
 
У свою чергу новий керманич лісової галузі області Віктор Яковець подякував за високий рівень довіри та відзначив основні пріоритети в роботі – дотримання законності, збереження і примноження лісових багатств краю. Віктор Олександрович наголосив, що розпочне свою діяльність у першу чергу з аналізу фінансово-господарської діяльності, візиту в лісгоспи та призначення фахових спеціалістів на місцях.
Довідково: Яковець Віктор Олександрович народився 17 лютого 1969 року у селі Шилівці Чернівецької області. Трудовий шлях розпочав з робітника по догляду за лісовими культурами Колінківського Хотинського лісокомбінату. Професійний і організаторський хист здобував також на посадах лісника, лісоруба, лісничого, начальника лісопереробного цеху, заступника директора. З 2019 року і до призначення начальником Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства очолював – ДП «Хотинське лісове господарство».
 
Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

Сьогодні в Закарпатському обласному управлінні лісового та мисливського господарства відбулася нарада за участю Голови Державного агентства лісових ресурсів України Василя Кузьовича, очільника Закарпаття Олексія Петрова, директорів, […]