До Дня працівника лісу відзначили кращих працівників

4 роки ago admin 0

У Державному агентстві лісових ресурсів України відбулися урочистості з нагоди Дня працівника лісу. Привітати лісівників зібралися Голова Державного агентства лісових ресурсів України Василь Кузьович, народні обранці та колектив агентства.

З щирими словами до працівників зеленої галузі звернувся Голова Державного агентства лісових ресурсів України Василь Кузьович:

«Ліс завжди був і буде багатством і надбанням України. Я дякую за працю всіх, хто сьогодні присутній у цій залі, хто зараз знаходиться на своїх робочих місцях — в лісі або на виробництві. Спасибі за професіоналізм, за відданість своїй справі, за вашу небайдужість і турботу про ліс», – відзначив Василь Кузьович.

У ході святкувань Василь Степанович вручив почесні державні відзнаки працівникам Державного агентства лісових ресурсів України. Так нагрудним знаком «Відмінник лісового господарства України» нагороджено головного спеціаліста Відділу бухгалтерського обліку та звітності Валентину Молярчук, заступника начальника Відділу використання лісових ресурсів Олександра Рибака, головного спеціаліста Відділу використання лісових ресурсів Андрія Мусійовського. Оголошено Подяку Голови Державного агентства лісових ресурсів України отримав головний спеціаліст відділу лісового господарства Управління лісового господарства та відтворення лісів Едуард Савицький. Почесними грамотами Національного агентства України з питань державної служби — головних спеціалістів Сектору з персоналу — Ірину Токову та Світлану Гору.

Варто відзначити, що ще понад 1000 державних нагород буде вручено працівникам лісової галузі по всій Україні.

У Державному агентстві лісових ресурсів України відбулися урочистості з нагоди Дня працівника лісу. Привітати лісівників зібралися Голова Державного агентства лісових ресурсів України Василь Кузьович, народні обранці […]