У Дубрівці продовжуються роботи по заміні даху в школі та зведенню нового спортивного майданчику

1 рік ago admin 0
У селі Дубрівка тривають роботи по капітальному ремонту покрівлі Дубрівської загальноосвітньої школи. Загалом на виконання будівельних робіт по заміні покрівлі навчального закладу з районного бюджету виділено понад 2 мільйона гривень. Цього року Дубрівська школа отримала внутрішні вбиральні. На ці потреби також були виділено кошти з районного бюджету.
Крім цього, з метою зміцнення матеріально-технічної бази сфери фізичної культури та спорту, виховання у підростаючого покоління активної соціальної орієнтації на здоровий спосіб життя, у Дубрівці розпочалося будівництво спортивного майданчику зі штучним покриттям. Все це стане можливим завдяки співфінансуванню із районного та державного бюджетів. Наразі на будівництво спортивного майданчика із районного бюджету вже виділили 900 тисяч.
Наразі проводяться певні роботи: розчищено територію, почалися роботи по облаштуванню території. З початком робіт знайомився голова районної ради Руслан Чорнак.

«Будівництво спортивних споруд, ремонт навчальних закладів, залучення дітей до навчання та зайняття спортом – це ті пріоритети, над якими районна влада працювала і працюватиме завжди. Будівництво спортивного майданчику розпочалося успішно. Сподіваємося, за сприятливих погодніх умов, незабаром, учні Дубрівської школи займатимуться спортом та проводитимуть свій вільний він навчання час на новозбудованому спортивному майданчику» – відмітив Руслан Чорнак.