“ВЕЛИКЕ ПРИБИРАННЯ” УЗБЕРЕЖЖЯ РІЧКИ ТИСА (АНОНС)

1 рік ago admin 0

У треті вихідні вересня мільйони волонтерів по всьому світу долучаються до глобального прибирання планети, щоб своїми діями не лише зменшити кількість сміття, але й показати приклад іншим.

Історично, в цю дату відзначався Міжнародний день чистих берегів. Тому Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України вирішило відродити традицію та закликати українців виходити на «Велике прибирання» берегів річок.
Цьогоріч, ситуація із засміченістю річки Тиса сколихнула не лише Україну, а й Європу. Тому, головною локацією для прибирання буде саме  узбережжя Тиси.

На «Велике прибирання» разом з небайдужими українцями вийде Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України – Роман Абрамовський.

Дата та час:  19 вересня (субота) о 10:00

Місце проведення: Місце проведення: Закарпатська область, Виноградівський район, село Теково (міждамбовий простір річки Тиса)

Акредитація: https://docs.google.com/forms/d/1tsr350njFpFqfm1DRSi9OlnfxcIP1k3d3IGVnGh…

За більш детальною інформацією звертатись за телефоном:  063-651-83-51 Віта

Довідка:  Міжнародний день чистих берегів був започаткований у 1986 році. Мета –  привернути увагу до проблем засмічення відходами водних ресурсів,  правильного поводження із відходами, дбайливого ставлення до довкілля та підвищення екологічної свідомості населення.

У треті вихідні вересня мільйони волонтерів по всьому світу долучаються до глобального прибирання планети, щоб своїми діями не лише …