ЦІЄЇ НЕДІЛІ З УЖГОРОДА СТАРТУЄ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ВЕЛОПРОБІГ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ, ПРИСВЯЧЕНИЙ ПАМ’ЯТІ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ

2 роки ago admin 0

З нагоди Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, Міністерство у справах ветеранів України організовує велопробіг ветеранів війни під гаслом “Вшануємо пам’ять захисників України”, який пройде за маршрутом м.Ужгород – м.Маріуполь.

Команда складається із чотирьох осіб: Іван Балашов – начальник відділу у Закарпатський області Мінветеранів України, учасник бойових дій в Афганістані (полковник у відставці); Микола Дидяк, учасник бойових дій в Афганістані; Сергій Поліщук (м.Рівне), учасник АТО; Анатолій Вересенко (м.Київ), учасник АТО;

Як повідомив під час брифінгу у пресцентрі Закарпатської ОДА Іван Балашов, велопробіг стартує у неділю, 16 серпня 2020 року о 08:00 годині з площі Народної у м.Ужгород.

Мета велопробігу – підтримка ветеранів бойових дій, популяризація ветеранського спорту, спортивної реабілітації, здорового способу життя, просування позитивного образу ветерана війни та Мінветеранів в цілому.

Учасники велопробігу проїдуть за маршрутом: м.Ужгород – м.Стрий – м.Рогатин – м.Тернопіль – м.Хмельницький – м.Вінниця – м.Житомир – м.Київ – м.Лубни – м.Полтава – м.Дніпро – м.Запоріжжя – м.Бердянськ – м.Маріуполь. Загалом, подолають відстань біля 1800 кілометрів.

На шляху від Ужгорода до Маріуполя до велопробігу долучаться представники громадських організацій, учасники АТО/ООС, учасники бойових дій в Афганістані з різних регіонів України, аматори велосипедного спорту. 

В містах слідування велопробігу учасники зустрічатимуться з представниками органів місцевої влади, родинами загиблих воїнів, ветеранами війни, місцевими жителями та молоддю, а також покладатимуть квіти до пам’ятників та Алей слави загиблих учасників бойових дій.

Ветеранський велопробіг урочисто завершиться у День пам’яті захисників України – 29 серпня 2020 року у м.Маріуполь.

З нагоди Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, Міністерство у …