Через спеку в краї продовжує горіти суха трава, рятувальники закликають закарпатців бути вкрай обережними

2 роки ago admin 0

Останнім часом, в краї знову спостерігається негативна тенденція з пожежами у екосистемах. Оперативно-рятувальна служба Закарпаття щодня фіксує по декілька випадків загорання сухої трави та сміття. Так, лише впродовж минулих вихідних рятувальники Закарпаття  5 разів виїжджали на гасіння пожеж сухої рослинності, чагарників та сміття на відкритих територіях. Загалом з початку 2020 року в краї зафіксовано 1491 пожежу, 842 з яких  виникли з причини загорання сухої трави та сміття.  Від нещадної дії вогню вигоріло більш як 1000 га сухостою.

У суху та спекотну погоду займання такого характеру можуть набирати великих масштабів, адже більшість з них виникають на відкритих територіях. Часто пожежним підрозділам доводиться не тільки гасити траву, а й рятувати від вогню ліс, будівлі та майно людей.

Управління ДСНС України у Закарпатській області у області ще раз звертається до громадян з проханням бути свідомими та обережними при користуванні вогнем поблизу лісових масивів. Під час відпочинку на природі слід обов’язково дотримуватися  правил пожежної безпеки, прислухатися до порад фахівців та відповідально поставитися до даної проблеми.

 У ДСНС України у Закарпатській області

eko-pozhezhi.jpg