Новопризначений голова Іршавської РДА провів зустріч з керівниками лісових господарств

2 роки ago admin 0

Сьогодні, 4 серпня, голова Іршавської РДА Іван Завидняк зустрівся з т.в.о. директора НПП «Зачарований край» Василем Фенничем та директором ДП «Іршавський лісгосп» Русланом Прокопцем з метою вирішення питань наповнення бюджету.

Своєчасні надходження забезпечуються насамперед сумлінними платниками податків, постійним діалогом з представниками бізнесу. Ми намагаємося зрозуміти одне одного, вирішити проблемні питання спільно та ефективно у форматі зустрічей.

Ми розуміємо, що своєчасна та повна сплата податків і зборів до бюджетів усіх рівнів — це одна з передумов відновлення фінансової стабільності і добробуту нашого району, – каже голова РДА.

Директор НПП «Зачарований край» Василь Феннич під час зустрічі висловив такі пропозиції щодо покращення природоохоронної діяльності в НПП «Зачарований край»:

• формування туристично-рекреаційної структури на території НПП «Зачарований край»;

• співпраця з національними парками сусідніх країн, які межують із Закарпатською областю;

• капітальний ремонт і будівництво автомобільних доріг, які ведуть до території НПП «Зачарований край», враховуючи те, що цінні пралісові екосистеми віднесені до Всесвітньої природної спадщини ЮНЕСКО;

• сприяння в передачі лісових земель від ДП «Довжанське ЛМГ» площею 4 350 га. до НПП «Зачарований край».

Директор ДП «Іршавський лісгосп» Руслан Прокопець зазначив, що будуть розглядати можливість створення нових робочих місць на підприємстві, що в свою чергу сприятиме наповненню бюджету.

На завершення зустрічі, голова РДА Іван Завидяк зазначив, що він завжди готовий до діалогу і конструктивної розмови.

«Ви завжди маєте можливість звернутися до нас і отримати належну підтримку на рівні району», – підсумував очільник району.

Сьогодні, 4 серпня, голова Іршавської РДА Іван Завидняк зустрівся з т.в.о. директора НПП «Зачарований край» Василем Фенничем та директором ДП «Іршавський лісгосп» Русланом Прокопцем з метою […]