Закарпатські рятувальники опікуються безпекою об’єктів, де проходитимуть ЗНО

1 рік ago admin 0

Співробітники ДСНС Закарпаття продовжують проводити комплекс заходів щодо попередження пожеж та надзвичайних ситуацій під час підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

Так, рятувальники Ужгородського, Міжгірського та Тячівського районів провели з освітянами та працівниками закладів, де проводитимуться ЗНО, інструктажі. Увага присутніх акцентувалася на дотриманні протипожежного режиму на об’єктах. Зокрема, на стані електромереж, забезпеченості необхідною кількістю вогнегасників та термінах їх придатності. Окремо наголошувалося на приведенні у належний стан евакуаційних виходів, оскільки вони відіграють першочергове значення при проведенні рятувальних заходів у разі виникнення нештатних ситуацій. Також йшлося і про укомплектованість відповідно до вимог пожежних щитів та кранів; наявність планів евакуації та інструкцій про заходи пожежної безпеки тощо. 

Окрім того, вогнеборці вручили наочні матеріали з правилами безпеки життєдіяльності для оновлення куточків безпеки в закладах освіти.

У ДСНС України у Закарпатській області

IMG_2056.jpg20200616_112428.jpg

IMG-f0e10913aafe7bc675cd95c8ab487eac-V.jpg