Від вина до зубних щіток – товари, які вилучали закарпатські митники протягом вихідних

2 роки ago admin 0

В п’ятницю, суботу та неділю на митному посту «Тиса» працівники Закарпатської митниці Держмитслужби склали чотири протоколи на громадян України. Дії українців мали ознаки порушення митних правил передбаченого статтею 472 Митного кодексу України.

Громадяни в’їжджали в Україну на мікроавтобусах «MERCEDES-BENZ» моделей «316CDI» та «SPRINTER» для проходження митного обирали «червоний коридор».

Українці повертались з Італії та Чехії де перебували у приватних справах і всі заповнювали митні декларації. Проте крім задекларованих особистих речей, у ході митного контролю транспортних засобів та речей громадян, митники в одному транспортному засобі виявили 67 кг італійських засобів для догляду за волоссям торговельної марки «FARMAVITA», в другому 51 л італійського вина виноградного ігристого червоного «FRAGOLINO», в третьому 56 картонних коробок різних товарів, наприклад, 175 зволожувачів повітря, комплект для електровелосипеда, 50 реле контролю для напруги,  15 смарт-годинників, гіроборд,вакуумну пакувальну машину тощо. В четвертому мікроавтобусі митники виявили 3271 упаковку змінних картриджів для бриття різних моделей, торгівельної марки «Gillette», 176 упаковок станків для бриття, різних моделей, торгівельної марки «Gillette», 161 упаковка електричних зубних щіток для дорослих та дітей «Oral-B», торгівельної марки «Braun», 213 упаковок насадок до електричних зубних щіток «Oral-B».

У кожному з випадків вартість виявлених товарів перевищує 500 євро та потребує додаткової оцінки із залученням спеціаліста-експерта.

Наразі товари вилучено до рішення суду.

Закарпатська митниця Держмитслужби