МАПА ДЛЯ ІНВЕСТОРІВ ТА ІНВЕСТИЦІЙНА «НЯНЯ» НА ЗАКАРПАТТІ

4 роки ago admin 0

Смарт Закарпаття – розвивається! На його базі запрацювала мапа, де позначені інвестиційні пропозиції та міжнародні проєкти. Це відкриті дані, доступні кожному. Інформація актуальна та постійно оновлюється. На карті можна побачити заплановані до відкриття пункти пропуску на Закарпатті, інвестиційні пропозиції від 55 підприємств області, грантові проєкти. Тисніть на посилання, дивіться карту.

Голова Закарпатської ОДА Олексій Петров сказав, що область відкрита до співпраці з інвесторами.  Наразі розробляють простий зрозумілий алгоритм роботи влади та підприємців.

Зокрема, допомогти іноземним інвесторам має Офіс підтримки підприємців, його відкривають у Закарпатській ОДА у рамках ініціативи Президента «Інвестиційна няня». У цьому офісі надаватимуть супровід підприємцям під час оформленням документів, їхнього перекладу, ведення перемовин.

Інвестиції – один із пріоритетних напрямків роботи в області, який потребує чітких планових дій, наголосив Олексій Петров.

Смарт Закарпаття – розвивається! На його базі запрацювала мапа, де позначені інвестиційні пропозиції та міжнародні проєкти. Це відкриті дані, …