25 травня – День філолога

8 місяців ago admin 0

filПрофесійне свято – День філолога – святкується в Україні 25 травня, на наступний день після Дня Слов’янської писемності та культури. Це свято вчителів та викладачів у сфері мови і літератури, бібліотекарів, лінгвістів, літературознавців, перекладачів-філологів і всіх, хто має філологічну освіту. Філологи – це люди, які володіють мовними хитросплетіннями, які допомагають зберегти та урізноманітнити багату культурну спадщину українського народу, виражену як в літературній творчості, так і в мовній культурі.

Філологія – велика область знань, дозволяє професійно проводити аналіз письмових текстів, спираючись на основу їх змістовної частини, стилістичної і мовної конструкції, встановлюючи з високою точністю унікальну історію і сутність особливої духовної культури даного суспільства.

Сьогодні ми вітаємо справжніх українців, шанувальників милозвучної мови, знавців та шанувальників рідного слова. Це усе разом дає нам можливість відчути себе частиною великого народу, який володіє найбільшим скарбом – мовою. Адже, мова народу – це генетичний код національної культури, запорука самобутності та самозбереження. Мова – це доля нашого народу, і вона залежить від того, як ревно ми всі любитимемо та плекатимемо її.

З професійним святом!

 


  Подiбнi новини

  12.05.2018 р.відбудеться 1-й семінар з циклу «Віденська школа психотерапії в Україні» «Екзистенційний аналіз та його терапія: введення в метод»

  admin 3 роки ago
  Українська спілка психотерапевтів Секція екзистенційного аналізу та логотерапії Закарпатська філія Української спілки психотерапевтів Закарпатський інститут післядипломної педагогічної освіти 1-й семінар з циклу «Віденська школа психотерапії в Україні» «Екзистенційний аналіз... Читати далi

  Уряд затвердив Положення про сертифікацію вчителів

  admin 2 роки ago
  Кабінет Міністрів затвердив Положення “Про сертифікацію педагогічних працівників”. Про це повідомили у Міністерстві освіти і науки України. Метою сертифікації є виявлення та стимулювання педагогічних працівників з високим рівнем професійної... Читати далi