БОГОСЛУЖІННЯ У ВОЛОВЕЦЬКОМУ ХРАМІ В РЕЖИМІ ОНЛАЙН

11 місяців ago admin 0

   05 квітня 2020 року у Воловецькій греко-католицькій церкві Вознесіння Господнього, що по вул. Карпатська, вперше в нашому селищі здійснено онлайн трансляцію богослужіння.

   Трансляцію підготовлено і здійснено за ініціативи настоятеля храму о. Василя Гуйвана та голови церковного комітету Василя Гвоздака. Для цього було забезпечено Wi-Fi зв"язок та створено сторінку в соціальній мережі Facebook "Воловецька парафія".

   На вказаній сторінці, до уваги парафіян, періодично буде публікуватися інформація стосовно порядку святкових богослужінь, виносу Плащаниці, освячення верби, пасок та можливих змін. Богослужіння в онлайн режимі будуть здійсюватися весь період карантину, в тому числі і завтра, 7 квітня, в день Благовіщення Пресвятої Богородиці.

   Селищна рада щиро дякує ініціаторам за важливий і потрібний крок, який в цей важкий для країни час, сприяє збереженню здоров"я, а можливо й самого життя мешканців. А також звертається до настоятелів інших храмів Воловця та с. Канора з проханням, в інтересах своїх прихожан, заради їх здоров"я, розглянути можливість організації онлайн трансяцій богослужінь.