ЗАРОБЛЯТИ НА СИТУАЦІЇ, ЩО СКЛАЛАСЯ – НЕПРИПУСТИМО!

2 роки ago admin 0

Олексій Гетманенко заявив про неприпустимість заробітку на ситуації, яка склалася довкола пандемії коронавірусу.
У вівторок, 24 березня, в.о.голови Закарпатської ОДА Олексій Гетманенко зустрівся із головою Закарпатського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України Віталієм Шалеником. Доручив Віталію Шаленику взяти під особистий контроль цінову політику аптек та продуктових магазинів, фіксувати випадки порушень.
Чимало недобросовісних підприємців під час карантину необґрунтовано підвищили ціни на товари.
– Нині коронавірус спричинив великий попит на товари першої необхідності: антисептики, захисні маски, харчові продукти тривалого зберігання. На жаль, у деяких недобросовісних підприємців виникла спокуса підвищити ціни на ці товари. Тож, ми маємо жорстко на це відреагувати у правовому полі, притягти їх до відповідальності, – Олексій Гетманенко.
Віталій Шаленик поінформував, що факти необґрунтованого підвищення цін на лікарські засоби та предмети гігієни ретельно перевірять у максимально стислі строки. Антимонопольний комітет стежить за ситуацією на ринках фармацевтики і застерігає від необґрунтованого підвищення цін. Так само це стосується й інших потенційних зловживань, наприклад, створення штучного дефіциту тих чи інших товарів. За антиконкурентну поведінку на ринку, АМКУ накладатиме штраф у розмірі до 10% річного обігу порушника.
Також посадовець запевнив, що аптекам заздалегідь надіслані рекомендації не підвищувати ціни, передусім на лікарські засоби та предмети гігієни, зокрема, маски, антисептичні, противірусні препарати, засоби вимірювання температури тіла тощо.
Олексій Гетманенко доручив провести комплексну перевірку аптек, фіксувати необґрунтоване підвищення цін на медичні товари та харчові продукти тривалого зберігання, притягнути порушників до адміністративної відповідальності.

Олексій Гетманенко заявив про неприпустимість заробітку на ситуації, яка склалася довкола пандемії коронавірусу. У вівторок, 24 березня, в.о.голови Закарпатської …