Ужгородський «Арборетум» слугує навчальною базою і розсадником екзотичних рослин

4 роки ago admin 0
Ужгородський «Арборетум» слугує навчальною базою і розсадником екзотичних рослин. Для того, щоб помандрувати 5-ма континентами та для розширення знань школярів навчальних закладів Ужгородщини, лісівники Ужгородського лісгоспу створили еколого-натуралістичний центр «Арборетум».
 
На площі півтора гектара розмістилися колекції деревних і чагарникових порід, що представляють 5 континентів планети.
 
Усі рослини, загалом 250 видів, з Далекого Сходу, Африки, Північної і Південної Америки, чудово прижилися. Вони цвітуть, плодоносять, дають потомство. Біля кожного з них встановлена табличка з латинською і українською назвами, вказано місце, звідки рослина походить, де її батьківщина.
 
Вихованці Кам’яницького шкільного лісництва навчаються і водночас доглядають ці рослини, а студенти УжНУ проходять тут виробничу практику. І так само кожна людина може прийти і дізнатись у лісівників цікаву інформацію про дерева, кущі та рослини з різних континентів.
 
Місце розташування: с. Кам’яниця, вул. Першотравнева, 42

Ужгородський «Арборетум» слугує навчальною базою і розсадником екзотичних рослин. Для того, щоб помандрувати 5-ма континентами та для розширення знань школярів навчальних закладів Ужгородщини, лісівники Ужгородського лісгоспу […]