Закарпатці хворіють менше на грип та ГРІ

2 роки ago admin 0


Майже на чверть знизилась кількість захворювань на ГРІ та грип в області.


Як повідомила обласний епідеміолог Вікторія Тимчик, минулого тижня кількість звернень до закладів охорони здоров'я з приводу респіраторних інфекцій знизилась на 24% (захворіло 5 780 осіб проти 7 610 за попередній тиждень). Разом з тим, показник захворюваності ще перевищує визначений епідемічний рівень на 7% та становить 461 на 100 тисяч населення.


У порівняні з попереднім тижнем, кількість захворілих зросла лише у Берегівському, Хустському та Перечинському  районах.  Порогові рівні перевищені на трьох адміністративних територіях області: в м.Ужгород, Ужгородському та  Тячівському районах


Серед усіх захворілих діти до 17 років становлять 62% (3 601 випадок), дорослі –  38% (2 179 випадків). Більше 70% у структурі захворілих складають діти у Тячівському та Іршавському районах.


         Рівень госпіталізації – 3 відсотки. Загалом по області отримало стаціонарну медичну допомогу 183 хворих, з них 71% становлять діти до 17 років. При дослідженні зразків матеріалу від хворих підтверджено циркуляцію вірусу парагрипу та RS вірусу.


З метою попередження поширення гострих респіраторних вірусних інфекцій та грипу серед дитячого населення області тривають протиепідемічні обмежувальні заходи у вигляді призупинення навчального процесу у закладах дошкільної та шкільної освіти Рахівського, Міжгірського, Тячівського районів, та у деяких навчальних закладах Ужгородського району. На інших адміністративних територіях області навчальний процес відновлено.


          Моніторинг за гострими респіраторними вірусними захворюваннями та грипом, протиепідемічні та профілактичні заходи в області тривають.