Від слів – до конкретних дій: на Закарпатті розпочинається проведення інспекційних відвідувань за підсумками інформаційної кампанії

3 роки ago admin 0

В області стартував третій, завершальний  етап масштабних заходів з детінізації зайнятості у сфері торгівлі товарами та послугами, які проводять працівники контролюючих органів, зокрема Держпраці, Держпродспоживслужби, Центрів зайнятості, Державної податкової служби, Пенсійного фонду на виконання відповідного доручення глави Уряду. 

На сьогодні ГУ ПФУ в Закарпатській області визначило перелік суб’єктів господарювання, в яких від сьогодні першочергово проводитимуться інспекційні відвідування.

«Це ті підприємства, – пояснює начальник Управління Держпраці у Закарпатській області Богдан Дорош,  – де спостерігаються розбіжності між кількістю зареєстрованих працівників та фактично виявлених під  час проведеної посадовцями Управління Держпраці інформаційної кампанії. Таких на Закарпатті –  342 cуб’єкти».

За словами очільника регіонального органу Держпраці, чимало підприємців, з якими була проведена роз’яснювальна робота, дослухалися до зауважень держінспекторів і офіційно оформили трудові відносини зі своїми найманими працівниками. Але  342, за даними ПФУ, нехай чекають на візит представників контролюючих органів. До порушників вимог трудового законодавства будуть вжиті відповідні заходи реагування. Третій етап проведення масштабних заходів з детінізації зайнятості триватиме до 21 лютого цього року. Однак, як запевнив Богдан Дорош, робота в цьому напрямі проводитиметься і надалі.